Realme Europa ciągle buduje napięcie przed premierą najnowszego flagowca producenta. Mowa rzecz jasna o Realme X2 Pro, który jest odpowiedzią na Redmi K20 Pro. Producent już wcześniej pochwalił się pewnymi elementami specyfikacji nadchodzącego urządzenia. Teraz jednak skupia się na jego możliwościach fotograficznych. Realme X2 Pro będzie smartfonem z poczwórnym aparatem, na który składać się mają aparat główny, szerokokątny, teleobiektyw i czujnik głębi.

Realme X2 Pro zdjęcia

Producent właśnie pochwalił się zdjęciami wykonanymi za pomocą tego smartfona. Możecie je zobaczyć powyżej. Jak sugeruje znak wodny na nich, zostały one wykonane za pomocą sensora głównego o rozdzielczości 64 Mpix. Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że jego premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu. Niestety, ale producent nie podał dokładnej daty. Najistotniejszą kwestią z naszego punktu widzenia jest jednak fakt, że smartfon ten będzie miał także swoją europejską premierę. Nie wiadomo jednak czy nastąpi ona w tym samym czasie, co prezentacja wariantu dla Chin i Indii.

Zobacz też: Rock Pi 4C – klon Malinki dla… graczy

Realme X2 Pro będzie flagowym smartfonem. Jego sercem ma być układ Snapdragon 855 Plus. Dodatkowo wiemy, że zaoferuje on odświeżanie ekranu na poziomie 90 Hz. Wbrew wcześniejszym informacjom nie będzie on jednak oferował szybkiego ładowania do 65 W. Według najnowszych doniesień uzupełnimy w nim baterię zauważalnie wolniej. Mimo to szybkie ładowanie wciąż będzie dużym atutem Realme X2 Pro. Będzie ono jednak działało z mocą niższą, bo do 50 W. Na więcej szczegółów i dokładną datę premiery przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.