Europejski oddział Realme rozpoczął dawkowanie informacji na temat cech nadchodzącego Realme X2 Pro. Smartfon ma oficjalnie zostać zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że będzie to pełnoprawny flagowiec. Poznaliśmy informacje na temat jego ekranu, który ma oferować odświeżanie na poziomie 90 Hz. Producent potwierdził także, że jego sercem ma być najwydajniejszy układ od Qualcomma, czyli Snapdragon 855 Plus.

Realme X2 Pro 65 W

Realme X2 Pro 65 W

Zanim jednak przejdziemy do Realme X2 Pro, przyjrzyjmy się smartfonowi zaprezentowanemu przez firmę-matkę marki. Mowa oczywiście o OPPO Reno Ace. Jest to flagowy telefon, który będzie pierwszym telefonem wyposażonym w technologię ładowania do 65 W SuperVOOC 2.0. Według zapewnień producenta umożliwi ona naładowanie smartfonu do pełna w mniej niż 30 minut. Ta sama technologia będzie dostępna w Realme X2 Pro. Smartfon ten będzie również wyposażony w poczwórny aparat z modułem głównym o rozdzielczości 64 Mpix. Dodatkowo ma on współpracować z obiektywem szerokokątnym, aparatem makro oraz teleobiektywem oferującym aż dwudziestokrotny ZOOM hybrydowy.

Zobacz też: Amazon Prime Video od teraz w ofercie T-Mobile

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, smartfon ten ma oferować wyświetlacz o odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Wartość ta coraz częściej występuje we flagowcach. Samo Oppo jakiś czas temu ogłosiło, że planuje przejść całkowicie na takie konstrukcje. Jak widać, firma nie rzuca słów na wiatr. Realme X2 Pro ma być flagowcem z krwi i kości. Nic więc dziwnego, że producent postawił na najwydajniejszy dostępny na rynku procesor, jakim jest Snapdragon 855 Plus. Dodatkowo fakt, że za tymi informacjami stoi europejski oddział firmy sugeruje, że smartfon ten będzie dostępny także na naszym rynku.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.