oppo n1 mini  7

 

Oppo to zdecydowanie jedna z firm, która produkuje najdroższe smartfony z Androidem. To jednak nie oznacza, że jest to producent uważany za jednego z najlepszych i w swojej ofercie od niedawna ma najnowszy flagowy model Find 7 (w dwóch edycjach), ale także atrakcyjną „phamerę”, która niedługo doczeka się pomniejszonej wersji.

 

Model N1 miał sprostać wymaganiom konsumentów potrzebujących dobrego aparatu w telefonie. Jest to również pierwsze urządzenie powstałe przy ścisłej współpracy z Cyanogen Inc. To jednak nie koniec jego rozwoju, gdyż Federalna Komisja Łączności pośrednio ujawniła informacje dotyczące pomniejszonej wersji właśnie tego smartfonu. Jednak dopisek Mini w tym wypadku oznacza 5-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 1280×720. Również zmniejszy się pojemność akumulatora do 2140 mAh. Pozostała specyfikacja prezentuje się następująco:

 

oppo n1 mini 8

 

A oto i sam model Oppo N1 Mini:

 

oppo n1 mini 1 oppo n1 mini 6 oppo n1 mini 5 oppo n1 mini 4 oppo n1 mini 3 oppo n1 mini 2

 

Chińczycy znani są z tego, że swoje modele zapowiadają na długo przed premierą, a obecnie Oppo milczy toteż najprawdopodobniej jeszcze minie trochę czasu aż ujrzymy N1 Mini. Jednak po dzisiejszym wycieku powyższego urządzenia firma może uznać, że wystarczy szybka prezentacja potwierdzająca to, co właśnie poznaliśmy.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.