Nie tak dawno temu zadebiutowało EMUI 10, czyli nowa wersja autorskiej nakładki Huawei. Wprowadza ona całkiem sporo nowości, więc nic dziwnego, że wiele osób chciałoby już zainstalować ją na swoich smartfonach. Aktualnie trwają testy – harmonogram aktualizacji poszczególnych urządzeń do bety EMUI 10 opublikowałem pod koniec września. Niestety w przypadku żadnego ze smartfonów nie podano dokładnej daty, kiedy możemy się spodziewać dostępu do nowej wersji nakładki. Dziś jednak dowiedzieliśmy, że zamknięta beta EMUI 10 jest już dostępna na trzech urządzeniach Huawei.

Trzy smartfony Huawei z zamkniętą betą EMUI 10

beta emui 10 lista smartfonów

Na początku października dostęp do zamkniętej bety EMUI 10 miały dostać trzy smartfony. Huawei spełnił swoją obietnicę, bo właściciele tamtych urządzeń rzeczywiście mogą już testować EMUI 10. Mowa oczywiście o następujących modelach: Mate 20 Lite, Enjoy 10 Plus oraz nova 4e. Na razie dostęp do bety dostali tylko obywatele Chin, jednak wkrótce powinno to ulec zmianie – użytkownicy z innych krajów w najbliższym czasie także załapią się na testy.

Zobacz także: Mobilne Call of Duty to prawdziwy hit. Grę pobrało już kilkadziesiąt milionów osób

Jeśli nie zarejestrowaliście się jeszcze do beta testów oprogramowania Huawei, to możecie to zrobić pod tym adresem. Pamiętajcie jednak, aby odwiedzić podany link na smartfonie. Na sam koniec warto wspomnieć, że otwarta beta EMUI 10 powinna w przyszłym tygodniu dotrzeć do właścicieli flagowych P-trzydziestek i P-trzydziestek Pro.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.