ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Smartfon z topową specyfikacją od Tesco w drodze

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
tesco hudl

W wielkich marketach handlowych, potocznie zwanych supermarketach znajdziemy dzisiaj nie tylko artykuły towary użytku codziennego w stylu żywność, ubiór i tym podobne. W ofercie wielkich tego typu firm możemy wyszukać także urządzenia mobilne pracujące na bazie Androida.

Możemy wymienić wiele przykładów sprzętu elektronicznych, który został stworzony specjalnie dla naszej rodzimej Biedronki. Większość z nich nie była warta uwagi, ale jakby wziąć pod uwagę wielką międzynarodową firmę i znaleźć w ich ofercie produkt z Androidem? Takie plany ma Tesco, które w zeszłym roku zaprezentowało tablet Hudl (widoczny na początku newsa) sprzedany w ilości 500 tys. sztuk (po ~650 złotych), a teraz oficjalnie zapowiedziało nadchodzący smartfon. Z wypowiedzi dyrektora generalnego jednego z najpopularniejszych supermarketów na świecie (Philipa Clarka) możemy wywnioskować jedno: będzie ciekawe, gdyż specyfikacja tego modelu ma konkurować z Samsungiem Galaxy S5. Oczywiście cena tym samym będzie zdecydowanie wyższa niż w przypadku zeszłorocznego tabletu, ale nie została jeszcze konkretnie sprecyzowana. Wiadomo jedynie, że omawiany smartfon będzie miał preinstalowane kilka serwisów Tesco.

Zabrakło także informacji o premierze tajemniczego urządzenia. Clark dodał jednak, że we wrześniu ujrzymy drugą odsłonę tabletu Hudl. To może oznaczać, że w wakacje ujrzymy telefon komórkowy z logiem Tesco. Zainteresowani?

źródło: ubergizmo.com

Sprawdź najnowsze wpisy