Spotify dla Androida z zupełnie nowym wyglądem

Newsy

SpotifyHead

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Spotify od początku kwietnia rozpoczęło wdrażanie do swoich aplikacji na PC’ty i urządzenia z iOS zupełnie nowego wyglądu. Po prawie miesiącu oczekiwać odświeżenia interfejsu doczekała się także wersja na telefony i tablety z systemem Android.

 

Screenshot_2014-04-29-21-40-07Screenshot_2014-04-29-21-40-39

 

Zmiany w porównaniu do poprzedniego klienta tej usługi streamingowej są ogromne. Design, podobnie jak na PC’tach, czy urządzeniach Apple, jest znacznie bardziej minimalistyczny i „płaski”. Twórcy przy projektowaniu nowej aplikacji skupili się na obecnych trendach w designie, czyli licznych zaokrągleniach i użyciu efektu „blur” np. przy grafikach prezentujących wykonawców. Pod względem funkcjonalności nie uległo zmianie nic.

 

Screenshot_2014-04-29-21-41-38Screenshot_2014-04-29-21-39-30

 

Aktualizację wprowadzającą nowy wygląd można już pobrać ze Sklepu Play. Jeśli nie chcecie czekać, aż pojawi się ona na Waszych urządzeniach, to istnieje możliwość skorzystania z pliku instalacyjnego udostępnionego przez Spotify.

 

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x