SpotifyHead

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Spotify od początku kwietnia rozpoczęło wdrażanie do swoich aplikacji na PC’ty i urządzenia z iOS zupełnie nowego wyglądu. Po prawie miesiącu oczekiwać odświeżenia interfejsu doczekała się także wersja na telefony i tablety z systemem Android.

 

Screenshot_2014-04-29-21-40-07Screenshot_2014-04-29-21-40-39

 

Zmiany w porównaniu do poprzedniego klienta tej usługi streamingowej są ogromne. Design, podobnie jak na PC’tach, czy urządzeniach Apple, jest znacznie bardziej minimalistyczny i „płaski”. Twórcy przy projektowaniu nowej aplikacji skupili się na obecnych trendach w designie, czyli licznych zaokrągleniach i użyciu efektu „blur” np. przy grafikach prezentujących wykonawców. Pod względem funkcjonalności nie uległo zmianie nic.

 

Screenshot_2014-04-29-21-41-38Screenshot_2014-04-29-21-39-30

 

Aktualizację wprowadzającą nowy wygląd można już pobrać ze Sklepu Play. Jeśli nie chcecie czekać, aż pojawi się ona na Waszych urządzeniach, to istnieje możliwość skorzystania z pliku instalacyjnego udostępnionego przez Spotify.

 

Źródło: Engadget

Daniel Marcinkowski