nowe funkcje MIUI 11

Xiaomi Mi MIX 4 i MIUI 11 wystartują w tym miesiącu

Newsy

Seria Mi MIX jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń drugiej połowy roku. Tegoroczny model możemy zobaczyć już niedługo. Tak przynajmniej wynika z informacji od niepewnych źródeł, według których smartfon ma mieć premierę jeszcze w tym miesiącu. Warto jednak podkreślić, że to raczej plotki niż pewne informacje. Dodatkowo razem z nim swoją premierę ma mieć także MIUI 11 oraz Xiaomi Mi 9 5G i Mi 9S. Sporo, prawda?

Xiaomi Mi MIX 4 i MIUI 11

Xiaomi Mi MIX 4 i MIUI 11

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Rosyjski blog Xiaomishka twierdzi, że chińskie źródła ujawniły im, iż Mi MIX 4 zostanie ogłoszony we wtorek 24 września w Szanghaju. Raport mówi, że telefon ma być ogłoszony wcześniej. Jednak data została przesunięta do przodu z kilku powodów, z których najważniejszym jest premiera serii Mate 30 19 września. Według tego samego źródła Mi MIX 4 nie jest jedynym produktem, który Xiaomi zaprezentuje tego dnia. Według serwisu mamy wtedy dostać MIUI 11 oraz zobaczyć Mi 9 5G/Mi 9S i inne nienazwane produkty.

Zobacz też: Wiedźmin 3 ciągle zyskuje na popularności

Mi MIX 4 będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w matrycę ISOCELL Bright HMX 108 Mpix firmy Samsung.  Inne pogłoski funkcji telefonu to ładowanie bezprzewodowe innych urządzeń, pamięć operacyjna do 12 GB, a także wersja 5G. Sercem urządzenia będzie procesor Snapdragon 855 Plus. Natomiast za jego zasilanie ma odpowiadać bateria 4500 mAh. Pamięć masowa ma być w standardzie UFS 3.0. Dodatkowo już po wyjęciu z pudełka smartfon ma pracować pod kontrolą systemu Android 10 z nakładką MIUI 11. Wylgąd Mi MIX 4 jest wciąż nieznany.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x