Ponad 500 000 aktywacji Androida dziennie!

Newsy

android-logo

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nikt już nie ma wątpliwości, że Android podbija rynek smartfonów. Jakiś czas temu ogłaszaliśmy sukces, którym było osiągnięcie 350 000 aktywacji urządzeń z Androidem dziennie. Dziś rano Andy Rubin (założyciel Android Inc.) na swoim Twitterze ogłosił, że już aż ponad pół miliona urządzeń z zielonym robocikiem na pokładzie jest aktywowane każdego dnia! Jakby tego było mało, liczba ta wzrasta o około 4,4% tygodniowo!

500_000_devices_a_day
Zakładając, że liczba aktywacji wynosi równo pół miliona dziennie to: 3 500 000 urządzeń jest aktywowanych tygodniowo, ponad 20 000 na godzinę, 347 w każdej minucie, prawie 6 w każdej sekundzie, a jedna aktywacja odbywa się średnio co 0,1728 sekundy.

 

 źródło: twitter.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x