redmi 7a w europie

Wyciekły zdjęcia i część specyfikacji Redmi 8A

Newsy

Pojawiły się pogłoski, że Redmi M1908C3IC, która niedawno otrzymała certyfikat TENAA, to Redmi 8. Jednakże nowy wyciek mówi, że jest to Redmi 8A. Wyciek jest zestawem zdjęć prototypu zamieszczonych w sieci. Zdjęcia nie tylko dają nam nowe spojrzenie na urządzenie, ale także ujawniają pewne kluczowe specyfikacje.Według źródła urządzeniem jest Redmi 8A, a jego numer modelu t0 M1908C3IH. Został on pokazany na jednym ze zdjęć i jest wariantem tego, który znajduje się w bazie danych TENAA (M1908C3IC).

Redmi 8A na zdjęciach

Ujawniona została również nazwa kodowa telefonu, którą jest Olive. Smartfon działa na MIUI 9.7 opartym na systemie Android 9 Pie. Warto jednak jeszcze raz podkreślić, że jest to prototyp. Po premierze niemal na pewno dostanie aktualną wersję MIUI. Redmi 8A jest napędzany przez Snapdragon 439 tak jak Redmi 7A i ma maksymalnie 4 GB RAM i 64 GB pamięci masowej. Kolejnym z obrazów, którym jest zrzut ekranu, potwierdza pojemność baterii telefonu wynoszącą 5000 mAh.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: YouTube Originals za darmo dla wszystkich, ale pojawia się „ale”

Jeśli chodzi o wzornictwo, telefon ma na górze wyświetlacza niewielkie nacięcie na aparat selfie. Tył natomiast pokryty jest błyszczącym plastikiem z czerwonym wykończeniem. Pośrodku znajduje się czarny pasek, w którym znajduje się podwójny aparat, skaner odcisków palców i logo Redmi. Chociaż źródło podaje, że jest to Redmi 8A, nadal nie jesteśmy tego pewni. Wszystko dlatego, że Redmi 7A  miał swoją premierę w maju i nie był sprzedawany aż do czerwca, co oznacza, że ma mniej niż trzy miesiące. Tylko czas pokaże, czy to naprawdę Redmi 8A. Biorąc pod uwagę słaby procesor, to na pewno nie będzie Redmi 8. Jak widać, Snapdragon 439 zagości w serii Redmi A na dłużej, tak jak miało to miejsce w przypadku Snapdragona 425. Według poprzedniego przecieku może on zadebiutować razem z Redmi Note 8 pod koniec miesiąca.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x