Redmi Note 8 w sierpniu

Redmi Note 8 jeszcze w tym miesiącu? Tak wynika z przecieków

Newsy

Redmi ma wydarzenie 29 sierpnia. Choć potwierdzono, że impreza jest przeznaczona dla pierwszego telewizora marki, czyli Redmi TV. Jednak dostaniemy coś więcej niż tylko telewizor. Mówiąc konkretnie, tego samego dnia wystartuje również oczekiwany Redmi Note 8. Dyrektor generalny Xiaomi, Lei Jun, również podzielił się plakatem premiery Redmi TV na swojej stronie Weibo. Jednak w sekcji komentarzy ktoś zapytał, czy Redmi Note 8 również będzie miał premierę tego samego dnia i odpowiedział kciukiem w górę. To potwierdza, że następca Redmi Note 7 również przybędzie w tym miesiącu.

Redmi Note 8 w sierpniu

Redmi Note 8 w sierpniu

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Spodziewamy się, że wkrótce pojawi się odpowiednie ogłoszenie informujące o tym. Redmi Note 8, według Lei Jun będzie miał lepsze aparaty fotograficzne, lepszą żywotność baterii i wyższy stosunek ekranu do korpusu niż jego poprzednik. Większość specyfikacji jest nadal nieznana i tak samo jest projekt. Istnieje jednak możliwość, że Redmi Note 8 może wystartować z aparatem 64 Mpix. Może być również zasilany przez nowy procesor Helio G90T firmy MediaTek. Ten ma być wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej.

Zobacz też: Jeszcze więcej Nokii 7.2 – HMD, nie zwlekaj z premierą

Pewne jest również to, że jeden z wariantów będzie miał 64 GB pamięci na dane użytkownika. Dużą zmianą względem Redmi Note 7 ma być bateria. Ta ma oferować aż 5000 mAh. To o 1000 mAh więcej niż w przypadku poprzednika. Wraz z nim premierę ma mieć także inny smartfon z serii. Mowa tutaj o Redmi 8 lub Redmi 8A. Jeden z dwóch telefonów jest uważany za M19808C3IC. Tego jednak dowiemy się jeszcze przed premierą z przecieków.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x