LinkedIn to międzynarodowy serwis społecznościowy, który nastawiony jest na kontakty zawodowo-biznesowe. Obecność na wspomnianym portalu to wręcz przymus dla osób pracujących w wielu zawodach. Portal rzecz jasna jak na poważny podmiot przystało, ma swoją aplikację – zarówno na Androida i iOS. Niestety obecnie dostępny jest w niej tylko jasny motyw, co jednak wkrótce się zmieni. Prace nad ciemnym trybem już trwają.

Aplikacja LinkedIn z trybem ciemnym

Tryb ciemny to w dzisiejszych czasach funkcja, którą szczególnie doceniamy. Ostatnio pisałem o tym, że trwają prace nad trybem ciemnym w aplikacji Facebooka, a dziś przyszło mi poinformować o kolejnej apce, która dostanie uwielbianą wersję kolorystyczną. Mowa oczywiście o LinkedIn. Tak jak w przypadku aplikacji Facebooka, tryb ciemny w LinkedIn odkryła Jane Manchun Wong, czyli kobieta, która słynie z grzebania w kodzie popularnych aplikacji i odnajdowania w nich funkcji, nad którymi aktualnie pracują programiści.

Zobacz także: Jeśli ładujesz smartfon bezprzewodowo, to mamy dla Ciebie złą wiadomość

Na powyższym zrzucie ekranu możecie zobaczyć, na jakim etapie są prace. Niestety nie wiadomo, kiedy zostaną ukończone i w jakim terminie tryb ciemny w aplikacji LinkedIn zostanie oddany w nasze ręce. Zakładam jednak, że długo już nie poczekamy – być może firma wyrobi się do końca roku. Im więcej apek z ciemnym motywem kolorystycznym, tym lepiej.

Źródło: Android Central

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Kacper Kościański

    Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.