Dwa tablety od Lenovo jeszcze w 2011

Newsy

lenovo-logo
Miejmy nadzieję, że plotki prędzej czy później przekują się w rzeczywistość i chiński producent w końcu dostarczy coś dla fanów Androida. Lenovo to z pewnością solidna firma, która gros swoich klientów zawdzięcza osobom z kręgów biznesowych. Już niedługo możemy poznać dwa całkiem nowe urządzenia.

W niektórych doniesieniach prasowych pojawiają się bliższe daty, w innych mowa jedynie o premierze obu produktów jeszcze w tym roku. Pewne są dwie rzeczy – Honeycomb na pokładzie oraz 10-calowe ekrany. Adroid tablet review po cichu wylicza pewne przypuszczenia – dwurdzeniową Tegrę oraz 16, 32 lub 64 GB dysk twardy, jednak te informacje należy traktować jedynie z przymrużeniem oka. Na dokładne specyfikacje będziemy musieli poczekać.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Cena tabletów powinna wahać się w przedziale 450-900$, a więc nie tak mało. Jednak marka Lenovo z pewnością znajdzie swoich nabywców, również w Polsce.

źródło: www.alltouchtablet.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x