Rodzice zalety gier

Jeszcze w tym miesiącu Google zdradzi nam więcej szczegółów na temat Stadia

Newsy

Po inauguracyjnym Stadia Connect przed E3 w czerwcu Google organizuje drugie wydarzenie w tym miesiącu. Transmisja na żywo zbiega się z Gamescom w Niemczech, gdzie firma będzie miała praktyczne stoisko dla uczestników. Kolejny Stadia Connect odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 10AM PDT / 7PM CEST. Rozpoczyna się dzień przed pokazem gier wideo Gamescom w Kolonii w Niemczech. Jeśli pierwszy livestream był jakimś wskaźnikiem, Google przejdzie przede wszystkim przez kilka nadchodzących gier, aby rozszerzyć początkowy zestaw tytułów Stadii dostępnych na premierę w listopadzie.

Google Stadia Connect

Google Stadia Connect

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Miejmy nadzieję, że Google zaprezentuje również więcej interfejsu użytkownika w Stadii. Choć znamy ramy czasowe rozpoczęcia czerwcowej wirtualnej konferencji prasowej oraz model cenowy ze Stadia Pro i Base, musimy jeszcze zobaczyć rzeczywisty projekt Stadia w Internecie lub w aplikacjach. Dodatkowo ujawniono wiele ciekawostek. Kontroler Stadia wbrew wcześniejszym zapowiedziom będzie wspierał dźwięk Bluetooth przy premierze. Wynika to z fali niezadowolenia użytkowników związanej z wcześniejszą wiadomością w tej sprawie. Dodatkowo ogłoszono, że Stadia Pro to nie jest Netflix do gier.

Zobacz też: Pixel 3 z kolejnym, poważnym problemem. To jest już żenujące

Na E3 Ubisoft ogłosił Uplay+ na rok 2020, aby uzyskać dostęp do nieograniczonej biblioteki firmy poprzez Stadia. Nie wiemy, czy inni wydawcy także pójdą jego śladem i zaoferują swoje usługi w ramach Stadia. Nie wiadomo też dokładnie, o co chodziło z tym, że nie jest to Netflix do gier. Możliwe jednak, że wszystkiego dowiemy się podczas zbliżającego się Google Stadia Connect.

Źródło: 9to5google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x