Gingerbread pojawia się na X10

Newsy

x10-ginger

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wygląda na to, że Sony Ericsson nie zapomina o użytkownikach Xperii X10 – w Internecie ukazał się ostatnio film przedstawiający ten smartfon z nową wersją Androida na pokładzie. Jest to miła niespodzianka, gdyż użytkownicy tego urządzenia przez długi okres byli pozostawieni z Androidem 1.6 Donut, a ostatnia zmiana wprowadzała wersję 2.1 Eclair. Po komunikacie ze strony SE informującym, że aktualizacja dla tego modelu do wersji 2.2 nie jest przewidywana, wydawało się, że właściciele X10 zostali na lodzie.

Jednak w ostatnich tygodniach Sony Ericsson zapowiedział, że trwają prace nad oprogramowaniem w wersji 2.3 Gingerbread. Dziś możemy wam pokazać pierwszy dowód na istnienie tej aktualizacji. Wygląda na to, że sprzętowo X10 radzi sobie całkiem dobrze z nowym Androidem. Miejmy nadzieję, że nowe oprogramowanie przyniesie powiew świeżości dla tego nie najnowszego już smartfonu SE. Może i w tym modelu zostanie odblokowany bootloader?

{youtube}TenGJ3mFhNs{/youtube}

 

źródło: phandroid.com






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x