Samsung przygotował akcesoria dla Galaxy Taba

Newsy

Galaxy-Tab-89-klawiatura
Samsung Galaxy Tab trafił już do sprzedaży w USA, a w ciągu najbliższych kilku tygodni ma się pojawić również na pozostałych rynkach. Koreański producent przygotował przy okazji dodatkowe akcesoria.

Nadal jednak nie wiadomo jaka będzie cena Samsunga Galaxy Tab w Polsce, ani kiedy konkretnie urządzenie to trafi do sprzedaży, stając w szranki z Motorolą Xoom, Asusem Eee Pad Transformerem i LG Swift Tabem 3D. W międzyczasie pojawiły się informacje dotyczące dodatkowych akcesoriów, którymi może być zainteresowany potencjalny właściciel Galaxy Taba.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zdecydowanie najbardziej interesująco prezentuje się stacja dokująca, która pełni jednocześnie funkcję pełnowymiarowej klawiatury fizycznej. Rozwiązanie to jest znane z konkurencyjnego Transformera i w opinii użytkowników sprawuje się rewelacyjnie. Cena nie należy do najniższych – 79.99 dolarów.

{youtube}Gfws5TSgUqg{/youtube}

Koreański producent przygotował również specjalną stację dokującą, która posiada wejście umożliwiające ładowanie urządzenia. Użytkownik może zadokować swój tablet, naładować baterię i jednocześnie z niego korzystać, oglądając np. filmy wideo znajdujące się na pamięci Galaxy Taba. Zainteresowani zakupem muszą przygotować niecałe 35 dolarów.

źródło: thedroidguy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x