ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung przygotował akcesoria dla Galaxy Taba

Autor: Paweł Cebula Kategoria: Newsy

Galaxy-Tab-89-klawiatura
Samsung Galaxy Tab trafił już do sprzedaży w USA, a w ciągu najbliższych kilku tygodni ma się pojawić również na pozostałych rynkach. Koreański producent przygotował przy okazji dodatkowe akcesoria.

Nadal jednak nie wiadomo jaka będzie cena Samsunga Galaxy Tab w Polsce, ani kiedy konkretnie urządzenie to trafi do sprzedaży, stając w szranki z Motorolą Xoom, Asusem Eee Pad Transformerem i LG Swift Tabem 3D. W międzyczasie pojawiły się informacje dotyczące dodatkowych akcesoriów, którymi może być zainteresowany potencjalny właściciel Galaxy Taba.

Zdecydowanie najbardziej interesująco prezentuje się stacja dokująca, która pełni jednocześnie funkcję pełnowymiarowej klawiatury fizycznej. Rozwiązanie to jest znane z konkurencyjnego Transformera i w opinii użytkowników sprawuje się rewelacyjnie. Cena nie należy do najniższych – 79.99 dolarów.

Koreański producent przygotował również specjalną stację dokującą, która posiada wejście umożliwiające ładowanie urządzenia. Użytkownik może zadokować swój tablet, naładować baterię i jednocześnie z niego korzystać, oglądając np. filmy wideo znajdujące się na pamięci Galaxy Taba. Zainteresowani zakupem muszą przygotować niecałe 35 dolarów.

źródło: thedroidguy

Sprawdź najnowsze wpisy