5g ericsson play legia warszawa stadion

Legia Warszawa, Play i Ericsson ze wspólnym projektem – nadchodzi stadion z 5G

Newsy

Nie ukrywam, że piłka nożna nie jest moim ulubionym sportem. Jednak w dobie wielkich imprez odgrywa ona bardzo często istotną kwestię rozwoju wszelakiej technologii. Transmisje meczów 3D, 4K czy też sam kontrowersyjny system VAR to tylko kilka przykładów związanych ściśle z informatyką. Dzisiaj do gry wchodzi 5G, ale też rozwój 3G oraz 4G na stadionie Legii Warszawa. Zarząd klubu wspólnie z operatorem Play oraz Ericssonem mają zamiar stworzyć jeden z najnowocześniejszych stadionów w Europie.

Stadion 5G – Legia Warszawa, Play i Ericsson łączą siły

Sieć 4G i strefy 5G na stadionie Legii

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Na co dzień nie otrzymujemy informacji prasowych od klubów sportowych, toteż widok Legii Warszawa w tytule po prostu przyciągnął uwagę. Okazuje się, że Ericsson, Play i właśnie stołeczny klub mają zamiar drastycznie zmodernizować infrastrukturę sieciową obiektu przy Łazienkowskiej. Stadion wicemistrza Polski ma uzyskać dostęp do technologii 3G i 4G na wyższym poziomie. W końcu obecność 32 tysięcy osób potrafi ograniczyć przepustowość dostępnego łącza radiowego. Według analiz Ericsson Mobility Report rokrocznie zwiększa się użycie urządzeń mobilnych na stadionach o 67%. Do tego mają zostać stworzone specjalne strefy 5G, w ramach których abonenci Play będą mogli korzystać z Internetu najnowszej generacji. Z kolei sama Legia Warszawa będzie mogła w ten sposób przedstawić kibicom nowe, ekskluzywne treści na urządzenia mobilne.

Zobacz też: Rynek gier mobilnych ma się coraz lepiej.

Niestety, na tę chwilę mowa jest o podpisanym liście intencyjnym przez wspomniane firmy i nie ma podanych konkretów, kiedy zapowiadana ewolucja technologiczna wejdzie w życie. Niemniej temat na pewno będziemy obserwować. Z racji, że poruszamy kwestię sieci 5G, to automatycznie na koniec odsyłam do filmu, w którym wyjaśniane są wszelkie zagrożenia tej technologii.

 

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x