Firefox 68 przynosi znaczną poprawę trybu ciemnego

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-07-11

Mozilla uruchomiła najnowszą wersję swojej przeglądarki ukierunkowanej na ochronę prywatności. Firefox 68 jest teraz dostępny dla systemów Windows, MacOS, Linux, Android i iOS. Najnowsza wersja przynosi szereg nowych ulepszeń, w tym ciemniejszy widok czytnika i dostosowania IT Pro.

Firefox 68

firefox 68

Oto co sama Mozilla mówi o najnowszej wersji przeglądarki:

Od czasu naszego ostatniego wydania Firefoksa, pracujemy nad nią. Tak, aby nasza przeglądarka Firefox działała lepiej dla Ciebie. Z tą najnowszą wersją dodaliśmy nowe funkcje, dzięki którym możesz przeglądać strony internetowe tak, jak chcesz — bez ograniczeń i za darmo. Wprowadziliśmy również usprawnienia dla menedżerów IT, którzy chcą większej elastyczności w korzystaniu z Firefoksa w miejscu pracy.

Niektóre z najważniejszych cech Firefoksa 68 to m.in:

  • Lepszy tryb ciemny dla widoku czytnika Firefox: Chociaż Firefox miał już tryb ciemny, teraz obejmuje on więcej niż tylko obszar tekstowy, w tym paski boczne.
  • Firefox Zalecane rozszerzenia: Mozilla powiedziała, że jest kuratorem listy zalecanych rozszerzeń, które zostały dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa, użyteczności i użyteczności. Jest to niezwykle ważne, ponieważ ułatwia nam znalezienie wartościowych rozszerzeń i omijanie tych miernych.
  • Konfiguracja dla profesjonalistów IT: Firefox dodał teraz szereg nowych zasad korporacyjnych dla profesjonalistów IT w celu dostosowania zarządzanego Firefoksa do potrzeb swoich pracowników.
  • Ochrona przed kryptominacją i pobieraniem odcisków palców została również dodana do ścisłych ustawień blokowania treści w preferencjach prywatności i bezpieczeństwa.

Zobacz też: Infinix Note 6 – poznajcie smartfon, którego bronią jest X Pen!

Jak widać, zmian jest całkiem sporo a ich opisy wskazują na wysoką użyteczność. Niestety, nie jestem w stanie przetestować najnowszego Firefoxa 68, ponieważ używam Chromebooka. Chętnie jednak zapoznam się z Waszymi komentarzami na jego temat.

Źródło: wccftech


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x