oppo find 7

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Najważniejsze prezentacje, które miały się odbyć na targach Mobile World Congress najpewniej są już za nami. Tak oto poznaliśmy propozycje flagowych modeli od dwóch firmy: Sony i Samsunga. Niestety, konkurencja o wiele większą uwagę zwróciła uwagę ku temu drugiemu producentowi toteż i Chińczycy przedstawiają swoją odpowiedź.

 

Poznaliśmy Xperię Z2, Galaxy S5 i na tych modelach możemy zamknąć już drugi miesiąc nowego roku. W marcu możemy spodziewać się premier kolejnych flagowych smartfonów od HTC i Oppo. Tym samym obie te firmy radzą klientom, aby ci wstrzymali się z zakupem topowego urządzenia (z naciskiem na Galaxy S5). Odpowiedź HTC już znamy, zobaczcie reakcję Oppo:

 

oppo find 7 galaxy s5

 

Flagowy model Find 7 już z ujawnionych przez producenta informacji zapowiada się ciekawszy od Galaxy S5 aczkolwiek do premiery jeszcze trochę czasu zostało. Oprócz powyższej grafiki, Oppo przedstawiło właśnie kolejną cechę swojej nowej słuchawki:

 

oppo find 7 karta pamieci obudowa

 

Tym samym dowiedzieliśmy się, że następca Find 5 będzie posiadał slot na kartę pamięci, do którego dostęp będzie można uzyskać odblokowując specjalny mechanizm. W jaki sposób dokładniej to będzie działać? Tego nie wiadomo – musimy poczekać do 19. dnia marca.

 

 

źródło: PhoneArena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.