Odpowiedź Oppo na Galaxy S5 – Find 7 ponad produktem Samsunga

Newsy

oppo find 7

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Najważniejsze prezentacje, które miały się odbyć na targach Mobile World Congress najpewniej są już za nami. Tak oto poznaliśmy propozycje flagowych modeli od dwóch firmy: Sony i Samsunga. Niestety, konkurencja o wiele większą uwagę zwróciła uwagę ku temu drugiemu producentowi toteż i Chińczycy przedstawiają swoją odpowiedź.

 

Poznaliśmy Xperię Z2, Galaxy S5 i na tych modelach możemy zamknąć już drugi miesiąc nowego roku. W marcu możemy spodziewać się premier kolejnych flagowych smartfonów od HTC i Oppo. Tym samym obie te firmy radzą klientom, aby ci wstrzymali się z zakupem topowego urządzenia (z naciskiem na Galaxy S5). Odpowiedź HTC już znamy, zobaczcie reakcję Oppo:

 

oppo find 7 galaxy s5

 

Flagowy model Find 7 już z ujawnionych przez producenta informacji zapowiada się ciekawszy od Galaxy S5 aczkolwiek do premiery jeszcze trochę czasu zostało. Oprócz powyższej grafiki, Oppo przedstawiło właśnie kolejną cechę swojej nowej słuchawki:

 

oppo find 7 karta pamieci obudowa

 

Tym samym dowiedzieliśmy się, że następca Find 5 będzie posiadał slot na kartę pamięci, do którego dostęp będzie można uzyskać odblokowując specjalny mechanizm. W jaki sposób dokładniej to będzie działać? Tego nie wiadomo – musimy poczekać do 19. dnia marca.

 

 

źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x