Oppo Find 7 przechodzi chińską certyfikację – poznajcie wygląd następcy udanego Find 5

Newsy

oppo find 7

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nastał ten okres, że już tylko kilka dni dzieli nas od przedstawienia przez wielu producentów swoich flagowych modeli, które mają dzierżyć tę funkcję przez kolejny rok, ale w praktyce zapewne będzie to połowa tego czasu. Tak, targi Mobile World Congress nadchodzą, ale nie wszystkie firmy są nimi zainteresowane.

 

Jednym z producentów, który nie marnuje czasu na przeróżne wielkie wydarzenia, a i tak jest bardzo często omawiany przez wiele portali jest oczywiście chińskie Oppo, które swój flagowy model, podobnie jak HTC, zaprezentuje w marcu. Tym urządzeniem ma być oczywiście Find 7, który po Internecie krąży już bardzo długo, a że zbliżamy się do oficjalnej premiery to przyszła pora na zdobywanie certyfikatów. Pierwszy już pojawił się w Sieci i dotyczy rodzimych kontroli, dzięki którym poznaliśmy prawdopodobny wygląd następcy Find 5:

 

oppo find 7 zdj 1 oppo find 7 zdj 2 oppo find 7 zdj 3 oppo find 7 zdj 4

 

Na powyższych grafikach urządzenie nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie, ale to raczej normalne przy tego typu zdjęciach i w oficjalnych materiałach prasowych Find 7 z pewnością będzie mógł się podobać.

 

Te ostatnie powinniśmy ujrzeć już 19. dnia marca, a więc za niecały miesiąc kiedy to Oppo rozpocznie konferencję w Pekinie i przedstawi swój flagowy smartfon.

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x