oppo find 7

 

Nastał ten okres, że już tylko kilka dni dzieli nas od przedstawienia przez wielu producentów swoich flagowych modeli, które mają dzierżyć tę funkcję przez kolejny rok, ale w praktyce zapewne będzie to połowa tego czasu. Tak, targi Mobile World Congress nadchodzą, ale nie wszystkie firmy są nimi zainteresowane.

 

Jednym z producentów, który nie marnuje czasu na przeróżne wielkie wydarzenia, a i tak jest bardzo często omawiany przez wiele portali jest oczywiście chińskie Oppo, które swój flagowy model, podobnie jak HTC, zaprezentuje w marcu. Tym urządzeniem ma być oczywiście Find 7, który po Internecie krąży już bardzo długo, a że zbliżamy się do oficjalnej premiery to przyszła pora na zdobywanie certyfikatów. Pierwszy już pojawił się w Sieci i dotyczy rodzimych kontroli, dzięki którym poznaliśmy prawdopodobny wygląd następcy Find 5:

 

oppo find 7 zdj 1 oppo find 7 zdj 2 oppo find 7 zdj 3 oppo find 7 zdj 4

 

Na powyższych grafikach urządzenie nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie, ale to raczej normalne przy tego typu zdjęciach i w oficjalnych materiałach prasowych Find 7 z pewnością będzie mógł się podobać.

 

Te ostatnie powinniśmy ujrzeć już 19. dnia marca, a więc za niecały miesiąc kiedy to Oppo rozpocznie konferencję w Pekinie i przedstawi swój flagowy smartfon.

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.