Wczoraj Google postanowiło zaskoczyć wszystkich i pokazać wygląd Pixela 4. Siłą rzeczy ten smartfon pojawił się na ustach wszystkich, choć zdecydowanie mniejszości przypadł do gustu ten design. Wyznaczanie ogromnej powierzchni na aparaty i osprzęt jest dosyć nietypowe, ale to ma się zmienić wraz z premierą Pixeli, jak i iPhone’ów. Oczywiście już Huawei Mate 20 to pokazała, ale… wróćmy do amerykanów. Tylko kiedy jest przewidywany termin premiery nowych smartfonów? W tej materii wiele nie spodziewaliśmy się wielu zmian i jeden z operatorów postanowił to nieoficjalnie potwierdzić.

Kiedy oficjalnie poznamy Pixela 4? Google nie planuje rewolucji z terminem premiery

google pixel 4 termin premiery iphone verizon

Termin premiery Galaxy Note10 pokrywa się z tym, co dotychczas poznaliśmy. Oczywiście seria Pixel 3a jest już nam oficjalnie znana. Wrześniowy debiut nowych iPhone’ów również nie stanowi dla nas zaskoczenia, podobnie jak fakt, że Google pokaże modele z rodziny Pixel 4 w drugiej połowie października. To właśnie miesiąc, w którym Amerykanie od 4 lat prezentują swoje nowości i tym razem najprawdopodobniej nie będzie inaczej. Ah, nie wspomniałem, że źródłem tej informacji jest sam Evan Blass. Oczywiście możemy wierzyć, że jest to aktualny kalendarz Verizona, ale jak to z operatorami bywa, ten często się zmienia.

Zobacz też: Samsung Galaxy M40 oficjalnie przedstawiony!

Równie dobrze mogą to być wyłącznie założenia Verizona, bo sami doskonale wiecie, że terminarz premier widocznych smartfonów jest… w miarę oczywisty. Dlatego nie wykluczajmy żadnych niespodzianek, bo te zawsze mogą wejść do gry, jeśli na wierzch wyjdą niespodziewane problemy.

Źródło: 9to5Google, Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.