DepthVision Lens

Data premiery Samsunga Galaxy Note10 już w sieci

Newsy

Ostatnie przecieki ujawniły, że oprócz wprowadzenia Galaxy Note 10, Samsung wprowadzi także ulepszony wariant pod nazwą Galaxy Note 10 Pro. Ponieważ południowokoreańska firma ogłosiła Galaxy Note 9 w sierpniu ubiegłego roku, spekuluje się, że data uruchomienia Galaxy Note 10 będzie również zaplanowana na sierpień. Najnowsze przecieki to potwierdzają i podają dokładniejszą datę, czyli 10 sierpnia.

Data premiery Samsunga Galaxy Note10

Data premiery Samsunga Galaxy Note10

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niedawno wyciekły rendery nadchodzących smartfonów. Obydwa zostaną wydane w wersjach 4G i 5G. Seria Galaxy Note 10 ujawniła, że nie będą one wyposażone w dedykowany przycisk dostępu do Bixby AI. Zabraknie także portu Jack 3.5 mm. Oczekuje się, że Galaxy Note10 będzie wyposażona w 6,28-calowy wyświetlacz AMOLED, który jest zakrzywiony w kierunku krawędzi. Galaxy Note10 Pro ma zakrzywiony 6,75-calowy ekran AMOLED. Oba smartfony obsługują rozdzielczość quad HD+. Kolejną istotną różnicą mają być aparaty. Model Note10 będzie wyposażony w potrójny moduł aparatu, natomiast Galaxy Note10 Pro dostanie już cztery obiektywy z tyłu.

Zobacz też: Nagrywanie rozmowy telefonicznej – aplikacje, legalność

Południowokoreańska publikacja nie udostępniła żadnych informacji na temat specyfikacji Urządzeń. Jednakże wcześniejsze informacje sugerują, że dostaniemy dwa warianty. Jeden przeznaczony dla USA będzie wyposażony w Snapdragona 855. Natomiast reszta świata dostanie model zasilany przez Exynos 9825. Niestety, nie wiadomo kiedy trafią one do sprzedarzy. Biorąc jednak pod uwagę, że Galaxy Note9 trafił na sklepowe półki, dość szybko po premierze możemy się spodziewać, że nie będziemy musieli czekać na to zbyt długo.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x