Ostatnie przecieki ujawniły, że oprócz wprowadzenia Galaxy Note 10, Samsung wprowadzi także ulepszony wariant pod nazwą Galaxy Note 10 Pro. Ponieważ południowokoreańska firma ogłosiła Galaxy Note 9 w sierpniu ubiegłego roku, spekuluje się, że data uruchomienia Galaxy Note 10 będzie również zaplanowana na sierpień. Najnowsze przecieki to potwierdzają i podają dokładniejszą datę, czyli 10 sierpnia.

Data premiery Samsunga Galaxy Note10

Data premiery Samsunga Galaxy Note10

Niedawno wyciekły rendery nadchodzących smartfonów. Obydwa zostaną wydane w wersjach 4G i 5G. Seria Galaxy Note 10 ujawniła, że nie będą one wyposażone w dedykowany przycisk dostępu do Bixby AI. Zabraknie także portu Jack 3.5 mm. Oczekuje się, że Galaxy Note10 będzie wyposażona w 6,28-calowy wyświetlacz AMOLED, który jest zakrzywiony w kierunku krawędzi. Galaxy Note10 Pro ma zakrzywiony 6,75-calowy ekran AMOLED. Oba smartfony obsługują rozdzielczość quad HD+. Kolejną istotną różnicą mają być aparaty. Model Note10 będzie wyposażony w potrójny moduł aparatu, natomiast Galaxy Note10 Pro dostanie już cztery obiektywy z tyłu.

Zobacz też: Nagrywanie rozmowy telefonicznej – aplikacje, legalność

Południowokoreańska publikacja nie udostępniła żadnych informacji na temat specyfikacji Urządzeń. Jednakże wcześniejsze informacje sugerują, że dostaniemy dwa warianty. Jeden przeznaczony dla USA będzie wyposażony w Snapdragona 855. Natomiast reszta świata dostanie model zasilany przez Exynos 9825. Niestety, nie wiadomo kiedy trafią one do sprzedarzy. Biorąc jednak pod uwagę, że Galaxy Note9 trafił na sklepowe półki, dość szybko po premierze możemy się spodziewać, że nie będziemy musieli czekać na to zbyt długo.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.