ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wyniki konkursu Navigon – „wciel się w lektora i zgarnij nagrody”

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy


Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu organizowanego wspólnie z Navigon – producentem oprogramowania do nawigacji na Androida. Na wstępie również chcieliśmy podziękować za Waszą cierpliwość, ponieważ dość długo musieliście na tę chwilę czekać.

Poziom był niezwykle wyrównany, więc trudno było nam wybrać te najlepsze prace. Jednak werdykt już jest i przestawiamy go poniżej.

I miejsce zajął użytkownik zuri.pl. Wygrywa on: pełną wersje oprogramowania MobileNavigator Europe (nawigacja z mapami całej Europy) o wartości prawie 400zł + oryginalny uchwyt samochodowy z ładowarką firmy Navigon do telefonu Samsung Galaxy S o wartości 200zł
Za pracę: http://soundcloud.com/zuripl/navigon-zuri

II miejsce zajął użytkownik MrPromos. Wygrywa on: pełną wersje oprogramowania MobileNavigator Europe (nawigacja z mapami całej Europy) o wartości prawie 400zł + oryginalny uchwyt samochodowy z ładowarką firmy Navigon do telefonu Samsung Galaxy S o wartości 200zł
Za pracę: http://soundcloud.com/mrpromos/navi-retro/s-GzhK0

Pozostali uczestnicy: pcfighter, Łukasz, djdrake, DarAss, Kupsztol, banan1996, franekmat, SDeba, barto, Choma
Wygrywają pendrive 2GB z logiem Navigon.
Wszyscy zwycięzcy proszeni są o wysłanie swoich adresów zamieszkania, a zajmujący I i II miejsce również adresu mailowego na PW do użytkownika konkurs w ciągu 7 dni. Tytuł wiadomości powinien brzmieć „Konkurs Navigon”.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zaangażowanie. Do następnego razu! ?

Sprawdź najnowsze wpisy