Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu organizowanego wspólnie z Navigon – producentem oprogramowania do nawigacji na Androida. Na wstępie również chcieliśmy podziękować za Waszą cierpliwość, ponieważ dość długo musieliście na tę chwilę czekać.

Poziom był niezwykle wyrównany, więc trudno było nam wybrać te najlepsze prace. Jednak werdykt już jest i przestawiamy go poniżej.

I miejsce zajął użytkownik zuri.pl. Wygrywa on: pełną wersje oprogramowania MobileNavigator Europe (nawigacja z mapami całej Europy) o wartości prawie 400zł + oryginalny uchwyt samochodowy z ładowarką firmy Navigon do telefonu Samsung Galaxy S o wartości 200zł
Za pracę: http://soundcloud.com/zuripl/navigon-zuri

II miejsce zajął użytkownik MrPromos. Wygrywa on: pełną wersje oprogramowania MobileNavigator Europe (nawigacja z mapami całej Europy) o wartości prawie 400zł + oryginalny uchwyt samochodowy z ładowarką firmy Navigon do telefonu Samsung Galaxy S o wartości 200zł
Za pracę: http://soundcloud.com/mrpromos/navi-retro/s-GzhK0

Pozostali uczestnicy: pcfighter, Łukasz, djdrake, DarAss, Kupsztol, banan1996, franekmat, SDeba, barto, Choma
Wygrywają pendrive 2GB z logiem Navigon.
Wszyscy zwycięzcy proszeni są o wysłanie swoich adresów zamieszkania, a zajmujący I i II miejsce również adresu mailowego na PW do użytkownika konkurs w ciągu 7 dni. Tytuł wiadomości powinien brzmieć „Konkurs Navigon”.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zaangażowanie. Do następnego razu! 😉

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).