Retina Killer od LG

Newsy

LG-Optimus-3D-600x360
Do sieci wyciekł ciekawy dokument, który jest prawdopodobnie plikiem XML firmy LG. Dowiadujemy się z niego, że producent pracuje obecnie nad telefonem, którego głównym elementem ma być nadzwyczajny wyświetlacz.

Na początku przypomnijmy ostatnio wypuszczane (lub zapowiedziane) modele telefonów LG, oraz ich nazwy kodowe. Były to: Optimus 2x (P990), Optimus G2x (P999), Optimus Black (P970) oraz Optimus 3D (P920). Do tego dochodzi jeden tablet, czyli Optimus Pad (V900). Można więc założyć, że urządzenia zaczynające się na literkę P to smartfony, a z literką początkową V – tablety. 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Z pliku XML dowiadujemy się, że LG pracuje obecnie nad urządzeniem o nazwie kodowej P930. Prawdopodobnie jest to telefon, pracujący w sieci GPRS/EDGE, oraz HSDPA/HSUPA. Najważniejszy jest jednak wyświetlacz, który ma mieć oszołamiającą rozdzielczość 720x1280p (identyczny jak ten zaprezentowany przez Toshibę, pisaliśmy o nim w tej wiadomości). Jest to więcej niż rewolucyjny Retina Display (640x960p), który znalazł zastosowanie w iPhone’ach 4. Telefon oczywiście będzie obsługiwany przez system Android. Poniżej zrzuty pliku XML.

LG-P930-Android-1280-720

LG-P930-Android-1280-720-2 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x