Kilka godzin temu pisaliśmy o pierwszym modelu z Androidem, Motoroli Calgary. Przed chwilą wyciekły kolejne informacje… Motorola Ironman –  nazwa ta jest prawdopodobnie tylko kodową będzie drugim telefonem tego producenta pracującym na systemie Android. Jeśli rzeczywiście zdjęcie nie jest fake’m telefon będzie wyposażony w klawiaturę rozsuwaną pionowo.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Pełna specyfikacja Motoroli Ironman nie jest potwierdzona. Wiadomo do tej pory że wyposażona będzie w wysokiej rozdzielczości aparat, Wifi i będzie współpracowała z 3G. Oczekiwalibyśmy też ekranu dotykowego, jednak nawet jeśli będzie to mały – wielkości około 2,6 cala.

Jak wspominaliśmy wcześniej nie ma pewności że zdjęcie jest prawdziwe – zastanawiające jest trochę rozciągnięte logo Motoroli, brak przycisków pod ekranem czy ekran z otwartym Windows Mobile.
Czy informacja jest prawdziwa będziemy mogli się przekonać do końca trzeciego kwartału tego roku – właśnie do tej daty Motorola Ironman ma pojawić się na rynku

Skomentuj na Największym Android Forum
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.