Motorola Ironman – kolejny slider z Androidem

Newsy

Kilka godzin temu pisaliśmy o pierwszym modelu z Androidem, Motoroli Calgary. Przed chwilą wyciekły kolejne informacje… Motorola Ironman –  nazwa ta jest prawdopodobnie tylko kodową będzie drugim telefonem tego producenta pracującym na systemie Android. Jeśli rzeczywiście zdjęcie nie jest fake’m telefon będzie wyposażony w klawiaturę rozsuwaną pionowo.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Pełna specyfikacja Motoroli Ironman nie jest potwierdzona. Wiadomo do tej pory że wyposażona będzie w wysokiej rozdzielczości aparat, Wifi i będzie współpracowała z 3G. Oczekiwalibyśmy też ekranu dotykowego, jednak nawet jeśli będzie to mały – wielkości około 2,6 cala.

Jak wspominaliśmy wcześniej nie ma pewności że zdjęcie jest prawdziwe – zastanawiające jest trochę rozciągnięte logo Motoroli, brak przycisków pod ekranem czy ekran z otwartym Windows Mobile.
Czy informacja jest prawdziwa będziemy mogli się przekonać do końca trzeciego kwartału tego roku – właśnie do tej daty Motorola Ironman ma pojawić się na rynku

Skomentuj na Największym Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x