Specyfikacja LG G Pro 2 pojawia się w AnTuTu i potwierdza wcześniejsze przypuszczenia

Newsy

lg g pro 2 1

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Phablety dzisiaj już nikogo nie dziwią. Smartfony z ponad 5-calowymi wyświetlaczami okazują się idealnym rozwiązaniem dla osób nie lubiących nosić dwóch urządzeń (telefon komórkowy i tablet) przy sobie. Tym samym nikogo nie dziwi, że producenci coraz chętniej przedstawiają nowe propozycje należące do tej klasy produktów.

 

Stosunkowo jeszcze do niedawna wyróżniającym się producentem phabletów był Samsung ze swoim Galaxy Note. Konkurencja jednak szybko podchwyciła temat i tym samym rok temu ujrzeliśmy LG G Pro, który był rozszerzeniem dla flagowego modelu Optimus G. Od niedawna słyszymy wiele pogłosek jak i oficjalnych zapowiedzi dotyczących następcy tego ostatniego dużego smartfonu. Po kilku mniej i bardziej interesujących zapowiedziach, do Sieci w końcu wyciekła specyfikacja, która niejako potwierdza poprzednie plotki i domniemania, a wszystko to za sprawą AnTuTu:

 

lg g pro 2 antutu 1

 

Podsumowując, LG G Pro 2 będzie posiadał: wyświetlacz o przekątnej 5,9- lub 6 cali, który prezentować będzie obraz w rozdzielczości 1920×1080. Do tego dochodzi jeden z najmocniejszych obecnie układów Qualcomma, czyli Snapdragon 800 z 3GB RAM i to wszystko pod obsługą Androida 4.4 KitKat. W stosunku do poprzednika, wydajność następcy prezentuje się następująco:

 

lg g pro 2 antutu 2

 

LG oficjalnie zapowiedziało już konferencję, na której możemy spodziewać się prezentacji G Pro 2. Odbędzie się ona najprawdopodobniej za 3 dni w Korei, a ponownie później ujrzymy ten model zapewne także na targach Mobile World Congres w Barcelonie pod koniec bieżącego miesiąca.

 

 

źródło: G4G


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x