Specyfikacja LG G Pro 2 pojawia się w AnTuTu i potwierdza wcześniejsze przypuszczenia

Łukasz Pająk Newsy 2014-02-10

lg g pro 2 1

 

Phablety dzisiaj już nikogo nie dziwią. Smartfony z ponad 5-calowymi wyświetlaczami okazują się idealnym rozwiązaniem dla osób nie lubiących nosić dwóch urządzeń (telefon komórkowy i tablet) przy sobie. Tym samym nikogo nie dziwi, że producenci coraz chętniej przedstawiają nowe propozycje należące do tej klasy produktów.

 

Stosunkowo jeszcze do niedawna wyróżniającym się producentem phabletów był Samsung ze swoim Galaxy Note. Konkurencja jednak szybko podchwyciła temat i tym samym rok temu ujrzeliśmy LG G Pro, który był rozszerzeniem dla flagowego modelu Optimus G. Od niedawna słyszymy wiele pogłosek jak i oficjalnych zapowiedzi dotyczących następcy tego ostatniego dużego smartfonu. Po kilku mniej i bardziej interesujących zapowiedziach, do Sieci w końcu wyciekła specyfikacja, która niejako potwierdza poprzednie plotki i domniemania, a wszystko to za sprawą AnTuTu:

 

lg g pro 2 antutu 1

 

Podsumowując, LG G Pro 2 będzie posiadał: wyświetlacz o przekątnej 5,9- lub 6 cali, który prezentować będzie obraz w rozdzielczości 1920×1080. Do tego dochodzi jeden z najmocniejszych obecnie układów Qualcomma, czyli Snapdragon 800 z 3GB RAM i to wszystko pod obsługą Androida 4.4 KitKat. W stosunku do poprzednika, wydajność następcy prezentuje się następująco:

 

lg g pro 2 antutu 2

 

LG oficjalnie zapowiedziało już konferencję, na której możemy spodziewać się prezentacji G Pro 2. Odbędzie się ona najprawdopodobniej za 3 dni w Korei, a ponownie później ujrzymy ten model zapewne także na targach Mobile World Congres w Barcelonie pod koniec bieżącego miesiąca.

 

 

źródło: G4G


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x