Wciśnij więcej Windows Phone 7 do swojego Androida

Newsy

kddi_infobar_a01
Widzieliśmy już kilka propozycji Launcherów wyglądających jak Windows Phone 7 i jego kafelki. Jeden z japońskich producentów telefonów zrobił jednak jeden krok dalej.

KDDI zaprezentował najnowszą serię telefonów, o nazwie Infobar A01. Na ich pokładzie nie zabrakło 3.7-calowych wyświetlaczy qHD, 8 Mpx kamery, obsługi kart pamięci do 32GB czy tunera telewizyjnego i WiFi (niestety nie ma informacji na temat procesora). Jednak najważniejsze jest oprogramowanie. Całość działa pod Androidem Gingerbread (2.3) ze specjalną nakładką systemową, zaprojektowaną przez Naoto Fukasawa. Gołym okiem widać inspiracje WP7, jednak łatwość obsługi paneli i ich ewolucje bardziej już przypominają Androida. Zresztą, tłumaczyć moglibyśmy przez dwa newsy, lepiej pokażemy Wam jak to wygląda.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

{youtube}0S6NMH4ry-4{/youtube}

źródło: iida.jp 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x