LG zapowiada konferencję, na której najprawdopodobniej zobaczymy G Pro 2

Newsy

lg g pro 2 konferencja event

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek w Internecie dotyczących następcy obecnego topowego phabletu LG jakim jest G Pro. Jednak także sama firma ujawniła kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego konkurenta Samsunga Galaxy Note 3, a wśród nich przybliżony termin premiery omawianego urządzenia.

 

Tym okresem, w którym miał pojawić się oficjalnie G Pro 2 był luty, ale bez sprecyzowanego dnia toteż wszyscy podejrzewali targi Mobile World Congres, od których dzielą nas już niecałe trzy tygodnie. Jednak okazuje się, że LG nie będzie tyle czekać i najnowszy flagowy phablet firmy ujrzymy najprawdopodobniej już 13 lutego. Tego dnia Koreańczycy zaplanowali konferencję, która odbędzie się w rodzimym państwie. Nie jest powiedziane wprost, że będzie to właśnie G Pro 2, ale wszystko wskazuje na to, że LG zaprezentuje własnie ten model. Niezbyt wymowna grafika wskazuje na jedną z popularniejszych ekskluzywnych funkcji smartfonów LG jaką jest KnockON i tym samym możemy również spodziewać się jej jakiegoś uaktualnienia.

 

Niemniej jednak to, że poznamy 13 lutego G Pro 2 jest niemalże pewne i tym samym intrygujący, 6-calowy phablet powinien ujrzeć światło dzienne właśnie tego dnia. To jednak nie zmienia faktu, że na targach Mobile World Congres LG zapewne również ustawi stoisko z G Pro 2 dla odwiedzających Barcelonę.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x