Play publikuje listę aktualizacji. Xperia Z z 4.4.2 już pod koniec lutego, LG G2 w marcu

Newsy

play-logo

Wczoraj polski operator komórkowy Play opublikował na swoim blogu odpowiedź na pytania swoich klientów co do aktualizacji topowych smartfonów dostępnych w tej sieci w różnych umowach. Potwierdził tym samym wcześniejsze doniesienia o europejskiej premierze KitKat’a dla G2 oraz Xperii Z.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

aktualizacje_play_070214

Wczoraj pisaliśmy o koreańskiej aktualizacji dla LG G2 spekulując o dostępności owej na naszym rodzimym rynku. O ile Play, publikując „4.4.x” przy kolumnie z „LG G2” miał na myśli 4.4.2 (a jest to bardzo prawdopodobne), potwierdza tą informację sugerując drugą połowę marca czyli koniec pierwszego kwartału roku.

 

Xperia Z natomiast, dostanie nowego KitKat’a na przełomie lutego i marca. Dla posiadaczy tego modelu jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż możliwości nowego systemu powinni przetestować już za  paręnaście dni. Możliwa data to okolice targów MWC w Barcelonie (24 -27 lutego).

 

Źródło: xperiablog.net, blogplay.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x