Android.com.pl to największa w Polsce społeczność entuzjastów nowych technologii. Na naszym forum zarejestrowanych jest ponad 410 tysięcy użytkowników, w mediach społecznościowych zgromadziliśmy drugie tyle. Społeczność ta do tej pory była internetowa… Jednak co Wy na to, aby to zmienić?

Wpadliśmy na pomysł, aby przenieść się do świata offline, zorganizować spotkanie, na którym będziemy mieli okazję poznać się osobiście. Wszyscy bowiem mamy podobne zainteresowania – pasjonują nas nowe technologie. To jaką formułę przyjęłoby nasze spotkanie zależy tylko od Was. Może być to zarówno luźne spotkanie przy piwie jak i bardziej formalne wydarzenie, na które zaprosimy przedstawicieli wybranych przez Was firm oraz gości specjalnych.

Powiedzcie więc nam w jakim spotkaniu chętnie wzięlibyście udział? Jak to widzicie? Gdzie i kiedy powinno się odbyć? Kogo powinniśmy zaprosić? Jaki sprzęt sprowadzić? Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom i wszystko zorganizować.

Najlepsze, najbardziej pomocne odpowiedzi nagrodzimy Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 oraz Mi Band 2.

Kliknij tutaj i wypełnij krótką ankietę. To zajmie Ci tylko dwie minuty, a nam pomoże zorganizować takie wydarzenie w jakim zawsze chciałeś wziąć udział!

>>> KLIK <<<

Z góry dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Mamy nadzieję, do zobaczenia!:)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).