W zeszłym tygodniu przedstawiłem Wam zagraniczną promocję na Samsunga Galaxy S10. Wybierając dowolny model z rodziny, za darmo otrzymywaliśmy Galaxy S10e. Żałowałem wtedy, że takich promocji nie ma w naszym kraju, aż tu… Neonet wychodzi z podobną propozycją, aczkolwiek oczywiście podzieloną przez polski mianownik. Niemniej to wciąż promocja, która w gruncie rzeczy staje się ciekawą ofertą. Kupujemy dwa smartfony w cenie jednego, ale będąc bardziej precyzyjnym, to ten drugi jest za symboliczną złotówkę.

Neonet oferuje dwa smartfony w cenie jednego

huawei p20 pro samsung galaxy s9 plus

Oczywiście w Polsce nie dostaniemy dwóch flagowych smartfonów w cenie jednego. Neonet zamiast Samsunga Galaxy S10e dorzuca do zestawu TP-Linka Neffos C5 Plus w wersji z 1 GB RAM i 8 GB pamięci na pliki użytkownika. Tak, to ewidentnie niska półka, ale jak za złotówkę? Ok, ale co musimy głównego kupić? W tym wypadku mamy do wyboru:

  • Galaxy S9 za 1869 złotych
  • Galaxy A50 za 1599 złotych
  • Huawei P20 Pro za 2399 złotych
  • Samsung Galaxy Note9 (128 GB) za 2999 złotych
  • Samsung Galaxy Note9 (512 GB) za 3999 złotych
  • Huawei Mate 20 Pro za 3499 złotych

Szczególnie ciekawie prezentuje się oferta z Galaxy S9, który normalnie kosztuje więcej. Oczywiście ten smartfon będzie teraz cały czas taniał. Mimo wszystko to naprawdę ciekawa oferta, gdy za 1870 złotych otrzymujemy zeszłoroczny, flagowy model Samsunga i telefon do awaryjnych sytuacji lub po prostu dla najmniej wymagających.

Zobacz też: Odbierz 50 GB Internetu od Plusa!

Zainteresowanych ofertą odsyłam na stronę Neonet, gdzie znajdziecie dodatkowe szczegóły oraz regulamin promocji. Jakby nie patrzeć, oferta Neonet naprawdę się udała. Jaki zestaw wybierzecie lub wybralibyście dla siebie?

Źródło: GSM Maniak, Neonet

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.