Też chcemy takich promocji! Kup Galaxy S10, dostań Galaxy S10e za darmo

Łukasz Pająk Newsy 2019-04-26

Polacy uwielbiają promocje. Chęć oszczędzania sprawiła, że między innymi dlatego Xiaomi jest takie popularne w naszym kraju. Oczywiście to nie musi oznaczać nic złego, choć często aż za bardzo przesadzamy, co staje się wręcz niezdrowe. Mimo wszystko są promocje lepsze i gorsze, a ta, którą zaraz Wam przedstawię, należy zdecydowanie do tych najlepszych. W końcu otrzymać coś za darmo to już pojęcie, które sprawia, że niektórym zapala się pewien pstryczek w głowie. Jeśli jest to jeszcze flagowy smartfon, Galaxy S10e, to trudno przejść bokiem obok tej oferty.

Ta promocja nie mogła długo trwać — Galaxy S10e za darmo do dowolnego Galaxy S10

samsung galaxy s10 s10e za darmo promocja

Jak zaznaczyłem w tytule, też chcemy takich promocji. Możliwość kupna dowolnego modelu Galaxy S10 i otrzymania drugiego, Galaxy S10e, bez żadnych dopłat brzmi wręcz niemożliwie. Dlatego też ta oferta wyprzedała się wręcz błyskawicznie. Pojawiła się ona w sklepie z Nowej Zelandii, który skupia się głównie na elektronice. Nie jest to żadna firma krzak, choć oczywiście pojawia się wiele pytań. Jednym z nich jest, ile takich zestawów oferowano? Siłą rzeczy nie była to opłacalna sprzedać, ale na pewno opłacalny zakup.

Zobacz też: Czym może zaskoczyć nas Huawei Mate 30?

Oczywiście można wyliczyć, ile taka promocja wygenerowała ruchu na stronie, ile osób usłyszało o danym sklepie. Wystarczy, że niewielka część zdecydowała się na inny zakup, z innej obniżki, a już możemy liczyć w ogólnym rozrachunku zyski. To po prostu marketing. Mimo wszystko też pewnie skusilibyście się na taki zestaw.

 

Źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x