Często słyszy się zarzuty wobec Plusa, według których nie organizuje on żadnych promocji. Jest w tym trochę prawdy, ale jak się okazuje Plus też potrafi – za skorzystanie z aplikacji Plus online możemy otrzymać za darmo pakiet 50 GB ważny miesiąc!

50 GB w Plus online – informacje i aktywacja

W ramach promocji „Pakiet Extra 50 GB” możemy po zalogowaniu do Plus online za darmo aktywować omawianą paczkę danych. W tym celu należy przejść do zakładki „Usługi i pakiety”, wybrać pozycję Internet, odnaleźć i aktywować omawiany pakiet. Aktywacja zostanie potwierdzona wiadomością SMS. Pakiet jest ważny przez 30 dni, możemy go aktywować aktywować tylko raz, najpóźniej do 31 maja 2019 roku. Oferta jest dostępna dla użytkowników ofert na kartę oraz mix.

Takie promocje warto pochwalić

Zawsze promocja ma na celu zareklamować jakieś usługi operatora. Coś o tym wiem, sam zacząłem stale korzystać z internetu po promocjach 6 GB za 6 zł w Orange. Tutaj jednak mamy do czynienia z reklamą czegoś, co jest bardzo pożyteczne, a mianowicie aplikacji Plus online. Niestety, nadal są ludzie, którzy do sprawdzania stanu konta i pakietów wykorzystują kody i SMS-y. Jest lepsza alternatywa i warto się z nią zapoznać.

Źródło: Biuro Prasowe Plus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.