htc-flyer

Dobra wiadomość dla wszystkich wyczekujących pierwszego tabletu od HTC. Wczoraj do sprzedaży wszedł model Flyer, czyli 7-calowy tablet wyposażony w Adroida 2.3 ze specjalnie dostosowaną nakładką Sense. Niespodzianką i zarazem kolejną dobrą wiadomością jest informacja o tym, że w zestawie do europejskiej wersji tabletu dołączany jest Scribe, czyli stylus przystosowany do ekranu pojemnościowego. Przypomnijmy, że w Stanach użytkownicy będą musieli dokupić to akcesorium za dodatkowe 80$, ponieważ tajwańśki producent poinformował, że wersja na rynek amerykański nie będzie wyposażona w Scribe.

Dodatkowo do zestawu dorzucany jest bardzo ładnie wyglądający skórzany pokrowiec, w którym o dziwo nie ma wystarczająco dużo miejsca by, razem z tabletem, upchać tam także wyżej wspomniany stylus.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Tablet w wersji 32GB z Wi-Fi i 3G można już kupić na oficjalnej stronie HTC za 649.99€ lub złożyć zamówienie z rezerwacją za 499€ na 16GB wersję wyposażoną jedynie w moduł Wi-Fi.
Filip Brodecki