HTC Flyer już w sprzedaży

Newsy
htc-flyer

Dobra wiadomość dla wszystkich wyczekujących pierwszego tabletu od HTC. Wczoraj do sprzedaży wszedł model Flyer, czyli 7-calowy tablet wyposażony w Adroida 2.3 ze specjalnie dostosowaną nakładką Sense. Niespodzianką i zarazem kolejną dobrą wiadomością jest informacja o tym, że w zestawie do europejskiej wersji tabletu dołączany jest Scribe, czyli stylus przystosowany do ekranu pojemnościowego. Przypomnijmy, że w Stanach użytkownicy będą musieli dokupić to akcesorium za dodatkowe 80$, ponieważ tajwańśki producent poinformował, że wersja na rynek amerykański nie będzie wyposażona w Scribe.

Dodatkowo do zestawu dorzucany jest bardzo ładnie wyglądający skórzany pokrowiec, w którym o dziwo nie ma wystarczająco dużo miejsca by, razem z tabletem, upchać tam także wyżej wspomniany stylus.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tablet w wersji 32GB z Wi-Fi i 3G można już kupić na oficjalnej stronie HTC za 649.99€ lub złożyć zamówienie z rezerwacją za 499€ na 16GB wersję wyposażoną jedynie w moduł Wi-Fi.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x