ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola One Action

Seria Motorola One poszerzy się o dwa nowe smartfony

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

W ubiegłym roku Motorola wprowadziła na rynek chiński banknoty P30 i P30 Note, które następnie wprowadziła na rynki światowe odpowiednio Motorola One i One Power. Mimo to niezastąpiony Evan Blass stwierdził na Twitterze, że ta seria będzie się składała nie z dwóch, a czterech urządzeń. Do puli dojść mają także Motorola One Vision i Motorola One Action.

Motorola One Action i One Vision

Motorola One Action

Motorola One Vision jak nie trudno się domyślić bierze swoją nazwę od zastosowanych modułów aparatów. Według plotek ma zostać ona wyposażona w procesor od Samsunga — Exynos 9610, który będzie wspierany przez 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej. W przeciwieństwie do starszych modeli producent zrezygnował z notcha w nadchodzącym smartfonie. Zamiast niego postawił na otwór w wyświetlaczu, w którym ma skrywać się przedni aparat. Jeśli chodzi o tylni aparat, ma być to konstrukcja wielomodułowa, z głównym sensorem 48 Mpix. Za zasilanie ma odpowiadać bateria o pojemności 3500 mAh.

Zobacz też: Aplikacje z iOS sprawią, że macOS będzie inny. Czy to dobry pomysł Apple?

Przecieki na temat Motoroli One Vision krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Jeśli zaś chodzi o model One Action, to niestety znamy jedynie jego nazwę. Według niektórych przecieków ma on mieć potrójny lub poczwórny moduł aparatu. Według spekulacji może być to smartfon ukierunkowany na kręcenie filmów. Według tej teorii nazwa Action nawiązuje do tego, co krzyczy reżyser przed rozpoczęciem nagrywania sceny. Należy jednak pamiętać, że są to zwykłe spekulacje i tak naprawdę nie wiadomo, z jakiego rodzaju urządzeniem w ostateczności będziemy mieli do czynienia.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy