Aż 4 wersje Galaxy Note10 – Samsung idzie w ilość?

Łukasz Pająk Newsy 2019-04-08

Niedawno informowałem Was, że możemy spodziewać się małego Galaxy Note10. Oczywiście względnie małego w stosunku do bazowego modelu. Dzisiaj wiemy już o nich nieco więcej, a do tego dochodzą kolejne dwie odmiany. W sumie poznać mamy aż cztery wersje Galaxy Note10. Czy Samsung ponownie chce iść w ilość, a nie jakość? Jak pokazuje Xiaomi, to ma sens, ale w przypadku Koreańczyków różnorodność będzie ograniczona regionalnie, co w gruncie rzeczy ma sens.

Co tam dwie odmiany, czekamy na cztery wersje Samsunga Galaxy Note10

samsung galaxy s10 5g cena

Zacznijmy od pojęcia małego Galaxy Note10. Wyświetlacz tego smartfona ma mierzyć 6,28-cali, co faktycznie zasługuje na określenie małego, gdy spojrzymy na 6,4-calowego Samsunga Galaxy S10+. W takim razie jak duży ma być pełnoprawny Galaxy Note10? Ten urośnie do 6,7-cali i tym sposobem będzie odpowiednikiem Galaxy S10 5G. Podobnie ma wyglądać sytuacja z aparatami. Mały będzie miał mniej obiektywów na plecach, bo zaledwie trzy, podczas gdy duży model już cztery. Ok, ale to wciąż dwie wersje. Dwie kolejne mają być… dokładnie takie same, ale z modułami 5G. To główne różnice i podobno jedyne, jakich należy się spodziewać.

Zobacz też: Oppo Reno doczeka się tańszej wersji.

Czy do jesieni w Polsce będzie warto wprowadzać coś więcej niż odmiany LTE? Obawiam się, że na to jeszcze za wcześniej, więc nie spodziewajmy się Galaxy Note10 z 5G. Mimo wszystko wydaje mi się, że Koreańczycy nie ominą naszego kraju z rozróżnieniem małego i dużego Notesa.

 

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x