black shark 5G

Xiaomi black shark 2 już w sprzedaży – kupisz go także w Polsce

Paweł Maretycz Newsy 29-03-2019

Smartfony dla graczy początkowo wydawały się jedynie eksperymentem o nikłej szansie sukcesu. W końcu na przestrzeni lat powstało już kilka smartfonów dedykowanych grom jak Nokia N-Gage czy Xperia Play. Trudno jednak mówić tutaj o testowaniu rynku, kiedy Xiaomi wydaje już trzeci model takiego urządzenia.

Black Shark 2 już w sprzedaży

black shark 2 sprzedaż

Black Shark 2 to najnowszy smartfon dla graczy od Xiaomi. Cały jego projekt opiera się na zapewnieniu jak największego komfortu rozgrywki i najwyższej wydajności. Urządzenie nie tylko jest wyposażone w najwydajniejszy dostępny układ, czyli Snapdragon 855, ale także system chłodzenia wodnego, zdolny do obniżenia temperatury nawet o 14 stopni Celsjusza. Przyjrzyjmy się zatem specyfikacji:

  • 6,39-calowy wyświetlacz HDR AMOLED o rozdzielczości 1080 × 2340 pikseli, czuły na siłę nacisku i opóźnieniem na poziomie 43,5 ms
  • Układ Snapdragon 855
  • 8/12 GB RAM
  • 128/256 GB pamięci wbudowanej
  • Podwójny aparat 48 Mpix z teleobiektywem 12 Mpix o dwukrotnym powiększeniu
  • Aparat selfie 20 Mpix
  • USB-C
  • Bateria 4000 mAh z szybkim ładowaniem 27 W

Zobacz też: ZTE straciło ponad miliard dolarów. Zgadnijcie przez kogo

Boli nieco brak portu Jack 3,5 mm. W przypadku kiedy smartfon ulegnie rozładowaniu dobrze byłoby móc go ładować, nie rezygnując przy tym ze słuchawek. Podczas grania to może być dość częsty scenariusz, niestety producent tego nie przemyślał. Na szczęście przemyślał inną, niezwykle istotną kwestię. Podczas gry trzymamy smartfon w inny sposób niż przy codziennym użytkowaniu. Producent zaprojektował więc antenę w kształcie litery X. Dzięki temu niezależnie od sposobu trzymania smartfona nie będziemy mieli problemu z utratą zasięgu. Jest to bardzo ważne podczas gier on-line. Smartfon można już kupić na oficjalnej stronie producenta w cenie 549 Euro za wariant 8 GB RAM/128 GB pamięci wbudowanej lub 649 Euro za wariant 12 GB RAM/256 GB pamięci wbudowanej. W cenę są wliczone wszystkie podatki oraz koszt wysyłki. Oczywiście dostawa dotyczy także Polski.

Źródło: gsmarena

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x