Samsung Galaxy S5 prawdopodobnie ujawnił swoją specyfikacje w GFXBench

Newsy

samsung galaxy s5 metal

Jednym z najbardziej oczekiwanych modeli w świecie Androida od kilku lat jest flagowy smartfon Samsung. Co roku prezentowane kolejne edycje Galaxy S to również jedne z najlepiej sprzedających się urządzeń koreańskiej firmy. To wszystko sprawia, że każda informacja dotycząca tej słuchawki wzbudza ogromne poruszenie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dotychczas zebraliśmy naprawdę wiele danych na temat zbliżającego się coraz bardziej flagowca Galaxy S5. W tym newsie skupimy się na podzespołach tego urządzenia. Największą zmianą w stosunku do poprzednika będzie widać po spojrzeniu się na wyświetlacz. Według GFXBench, w którym pojawił się tajemniczy model Samsunga SM-G900S z topową specyfikacją, 5-calowy ekran (lub 5,25) w S5 będzie prezentował obraz w rozdzielczości 2K HD (QHD). Co ciekawe, podzespoły w tym urządzeniu ograniczają się do układu Snapdragon 800 z Adreno 330 i mocno podkręconym procesorem – do blisko 2,5GHZ. Wiemy dobrze, że pojawi się również druga wersja z zapewne wydajniejszą specyfikacją w postaci nowego 64-bitowego i 8-rdzeniowego Exynosa. Podsumowując, Galaxy S5 może nie być najwydajniejszą słuchawką, ale z pewnością będzie to topowy model firmy. Pojawia się oczywiście pytanie – czy G900S to faktycznie nowy flagowiec od Samsunga czy może pierwsze urządzenie z niezaprezentowanej jeszcze ekskluzywnej serii „F”?

Z kolei termin premiery S5’tki cały czas pozostaje niezmiennie przewidywany i wypada na początek 2014. roku, a dokładniej rzecz ujmując będą to najprawdopodobniej targi CES w styczniu lub MWC w lutym.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x