Pierwszy smartfon z wyświetlaczem QHD poznamy 12. grudnia – premiera Vivo Xplay 3S

Newsy

vivo xplay 3s

Rozwój mobilnych urządzeń zaczyna przybierać na sile. W kwestii parametrów urządzeń już niczym nie powinniśmy zostać zaskoczeni – jest to tylko zwiększanie parametrów, które wpływają na klasę danego modelu. Tak też wygląda sytuacja z nadchodzącym phabletem mającym konkurować z Notem 3.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Mowa oczywiście o nadchodzącym smartfonie z ogromnym wyświetlaczem i zarazem ogromną rozdzielczością wynoszącą QHD, co oznacza 2560×1440, czyli po prostu Vivo Xplay 3S. Dzisiaj ta ilość może szokować – w końcu to nadal urządzenie mobilne, a telewizory w głównej mierze wciąż występują w wersji FullHD.  Jednak znając plany wielu producentów smartfonów, w przyszłym roku stanie się to powoli normą i tak będziemy poznawać coraz wyższe rozdzielczości. Oprócz imponującego wyświetlacza, Xplay 3S będzie posiadał same najlepsze podzespoły z układem Snapdragon 800 i 3GB RAM na czele. Z ciekawostek można jeszcze dodać, że Vivo postanowiło swój flagowy model wyposażyć w złącze USB 3.0.

Mogłoby się wydawać, że Note 3 przegra to starcie, ale niestety Vivo nie ma wyrobionej takiej marki jak ma to miejsce w przypadku Samsunga. Mimo wszystko, premiera chińskiego produktu ma się odbyć 12. grudnia, a więc za dwa tygodnie. Wtedy też okaże się, czy świat ciepło przyjmie niezbyt znaną firmę na świecie.

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x