TP-Link nie opuszcza MWC – nowe smartfony i routery WiFI 6

Newsy

TP-link jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów routerów na świecie. Nic więc dziwnego, że zaprezentował w trakcie trwania targów urządzenia z tej kategorii. Należy jednak pamiętać, że producent od jakiegoś czasu zajmuje się także produkcją smartfonów pod marką Neffos.

Neffos X20 i X20 Pro

neffos x20

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Są to najnowsze, flagowe urządzenia od TP-linka. Cechują się naprawdę przyzwoitą baterią, bo o pojemności 4100 mAh, co jest naprawdę przyzwoitym wynikiem. Obydwa smartfony posiadają 6,26-calowy wyświetlacz o proporcjach 19: 9. W najwyższej wersji model Neffos X20 Pro będzie wyposażony w 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej. Obydwa smartfony zostały wyposażone w podwójny moduł aparatu o sensorze głównym 13 Mpix oraz moduł 5 Mpix odpowiedzialny za głębię obrazu. Za efekt końcowy zdjęć będzie odpowiadał układ AI, co ma zapewnić dobrą jakość fotografii. Urządzenia mają pracować pod kontrolą zmodyfikowanego Androida pod nazwą MFUI 9.0. Jest to autorska modyfikacja Androida 9.0. Co prawda urządzeniom dość daleko jest do flagowych urządzeń konkurencji, należy jednak pamiętać, że Neffos to głównie urządzenia przystępne cenowo. Dodatkowo urządzenia posiadają małe ramki i notch naprawdę skromnych rozmiarów. Dostępne w sprzedaży mają być w trzecim kwartale bieżącego roku.

Zobacz też: Składany Huawei Mate X, laptopy i routery 5G oficjalnie zaprezentowane!

Routery

neffos x20

Nie zapominajmy, że TP-link to wciąż głównie routery. I na tym polu producent ma dużo do powiedzenia. Na stoisku było sporo urządzeń w standardzie 802.11ax, czyli Wi-Fi 6 generacji. Dobrym przykładem jest Deco X10, będący naprawdę eleganckim i gustownym urządzeniem, które nie szpeci wnętrza, a wręcz je urozmaica.

neffos x20

Warto także pamiętać o gamingowym routerze Archer AX11000 wykorzystującym aż trzy pasma transmisji, który dostał nagrodę CES2019 Innovation Honoree. Występuje on także w dwupasmowej wersji Archer AX6000. Nie mogło zabraknąć także tańszych konstrukcji przeznaczonych na każdą kieszeń jak Archer AX1800 i AX1500. Zarówno Archer AX 11000, jak i AX6000 trafią do sprzedaży na przełomie pierwszego i drugiego kwartału bierzącego roku. Pozostałe produkty zobaczymy na sklepowych półkach w ostatnim kwartale.

Źródło: TP-link

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x