lg v40 thinq v50 5g wyswietlacz

LG V50 ThinQ to „składana” propozycja od Koreańczyków

2 minuty czytania
Komentarze

Przedwczoraj Samsung przedstawił nową serię Galaxy S10. Jednak to nie była jedyna premiera od Koreańczyków tego dnia. We wspomnianym wpisie przedstawiłem Wam też nowe akcesoria od giganta, aczkolwiek do gry wszedł też Galaxy Fold. Tym sposobem składane smartfony z elastycznymi wyświetlaczami już są. Tak, poznaliśmy wcześniej kilka propozycji, ale o ich dostępności na rynku na razie nic się nie mówi. Samsung podał nawet cenę i z pewnością nie wszystkich ona zadowoli. W takim razie może to LG V50 ThinQ okaże się odpowiednim, składanym smartfonem dla chcących zaoszczędzić? Tak, to też będzie swego rodzaju urządzenie nowej kategorii.

LG V50 ThinQ może nas nie zaskoczy, ale okazuje się, że warto czekać

Dotychczas dowiedzieliśmy się, że LG V50 ThinQ będzie kopią V40 ThinQ, ale z minimalnie zmienionym wyglądem i wnętrznościami. Siłą rzeczy pojawi się modem sieci 5G, a więc zapewne też Snapdragon 855. Jednak w poprzednich miesiącach pojawiały się pogłoski, że Koreańczycy zabiorą na MWC swojego składanego smartfona, który będzie nietypowy, bo bez elastycznego wyświetlacza. Tak, konstrukcja znana z ZTE Axon M, ale o tyle inna, że dodatkowy ekran ma być odczepiany. To właśnie ma prezentować powyższa zapowiedź, a tag LG V50 ThinQ nie pozostawia wątpliwości, który smartfon jest prezentowany. Na razie nie znamy sposobu montażu. Zapewne będzie to forma etui, ale co z łącznością? O wszystkim ostatecznie przekonamy się już na targach MWC.

Zobacz też: iPhone z wyglądem Pixela? Czy to może się udać?

Wspomniałem wcześniej o zmianach w V50 ThinQ względem V40 ThinQ. Warto też dodać, że w plotkach pojawiają się też wzmianki o zdecydowanie większym akumulatorze – 4000 mAh zamiast 3300 mAh. Do tego dojdzie odpowiedni zestaw chłodzenia — w końcu modemy 5G potrafią wydzielać wiele ciepła. Dodatkowy ekran z pewnością będzie ciekawym akcesorium, aczkolwiek to samo mówiono o laptopie Razera Valerie z trzema, wysuwanymi ekranami 4K. Projekt najprawdopodobniej zabiła cena. Czy podobnie będzie z V50 ThinQ? Granica 4 tysięcy złotych na pewno zostanie przekroczona, aczkolwiek nie liczyłbym na dostępność tego modelu w Polsce.

Źródło: Phone Arena

Motyw