ZTE Axon M to ciekawy smartfon z podwójnym ekranem, który rozłożony tworzy jedną całość. Mimo ciekawego pomysłu urządzenie nie trafiło nigdy do szerokiej sprzedaży, gdyż Axona M można kupić wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i to tylko za pośrednictwem sieci komórkowej AT&T.

Znany Youtuber JerryRigEverything postanowił przeprowadzić test sprawdzający wytrzymałość tytułowego smartfona. Jak poradził sobie ZTE Axon M poddany ekstremalnym torturom? Zobaczcie sami.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Nowe produkty Apple pojawią się już w marcu

Jerry w swoim materiale uwzględnił takie aspekty jak odporność na zarysowania, podpalanie i zginanie. Sprzęt firmy ZTE poradził sobie całkiem dobrze, ale więcej dowiecie się z samego filmiku.

Źródło: YouTube

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.