Nowy flagowy model GoClevera. Poznajcie Insignię 5X

1 minuta czytania
Komentarze
GOCLEVER_INSIGNIA_5_laying

Kilkanaście dni temu polska firma GOCLEVER wprowadziła do swojej oferty nowy smartfon skierowany do najbardziej wymagający użytkowników. Teraz producent postanowił dodatkowo rozszerzyć swój asortyment o ulepszoną wersję tego flagowego modelu – Insignię 5X.

Jak pisze sam producent, nowy smartfon: „Urządzenie zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którym zależy nie tylko na najwyższej wydajności i doskonałej jakości obrazu, ale również na interesującym wzornictwie”. W stosunku do poprzedniego modelu, GoClever zdecydowało się zastosować ekran Full HD oraz zmodernizować aparat.

[youtube]Nb44xaqa5BQ[/youtube]

W kwestii wydajności polska firma zdecydowała się postawić na czterordzeniowy procesor Cortex A9 o taktowaniu 1,5 GHz, który będzie wspierany przez układ graficzny SGX544 oraz 1 GB pamięci RAM. Resztę specyfikacji uzupełnia pięciocalowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD, aparat 13 MPx oraz wsparcie dla obsługi dwóch kart SIM. W zestawie oprócz podstawowej baterii 2000 mAh, znajdziemy także akumulator o dwukrotnie większej pojemności, dzięki czemu Insignia 5X będzie w stanie dość długo wytrzymać bez podpięcia do ściennego gniazdka.

GOCLEVER_INSIGNIA_5X_+_AERODISPLAY

Pierwsze 200 sztuk modelu INSIGNIA 5X wraz ze specjalną przystawką AERODISPLAY, pozwalającą na bezprzewodowe transmitowanie obrazu na ekran telewizora dostępne jest w sklepie internetowym Komputronik.pl w cenie 879 złotych.

źródło: inf. prasowa

Motyw