Myślałem, że poranny tekst między innymi o cenie Xiaomi Mi 9 będzie wystarczający, aby nasycić potrzeby firmy związane z coraz mocniejszym marketingiem tego urządzenia. Co prawda wtedy firma oficjalnie chwaliła się grubością dolnej ramki, ale niewątpliwie to cena wzbudza większe zainteresowanie. Niemniej Chińczycy nie poprzestają i udostępniają w Sieci kolejne szczegóły Mi 9. Xiaomi oficjalnie przedstawiło wersje kolorystyczne, a przy okazji poznaliśmy specyfikację aparatów w tym modelu.

Xiaomi Mi 9 wdzięczy się w wielu kolorach

Dotychczas firma chwaliła się niebieską odmianą, a tu do gry wchodzi jeszcze szarość i… swego odmiana różu? Jakby nie patrzeć, gradientowe barwy stały się popularne za sprawą Huawei i niemalże każdy producent się na nie zdecydował. Co by nie mówić, stało się to modne, a Xiaomi nie może zostać w tej kwestii w tyle.

 

Aparaty Xiaomi Mi 9 bez tajemnic

Nie ma co przedłużać. Powyżej widzicie udostępnione niedawno zdjęcia, które teoretycznie zostały wykonanie Xiaomi Mi 9, a poniżej poznajcie specyfikację aparatów tego smartfona:

  • Tył:
    • 48 MPx (Sony IMX586, f/1.75)
    • 12 MPx (f/2.2, teleobiektyw, 2x zoom optyczny)
    • 16 MPx (f/2.2, szerokątny – 117 stopni, makro do 4 cm)
  • Przód:
    • 20 MPx z funkcją upiększania twarzy z pomocą sztucznej inteligencji

Zobacz też: Energizer zaskakuje nie tylko akumulatorem, ale i systemem, który wykorzystuje.

Z każdą chwilą coraz bardziej zastanawiam się, co tak naprawdę Xiaomi ma do ukrycia. Firma ujawniła już niemalże wszystko na temat Mi 9. Robi to w sposób bardzo przemyślany, bo na chwilę przed premierą (20 lutego w Chinach, 24 lutego w Barcelonie) i wzbudza tym samym ogromne zainteresowanie. Jednak przedstawianie wszystkiego wcześniej może mijać się z celem i jestem pewny, że Chińczycy szykują coś większego. Czy będzie to związane wyłącznie ze specjalną odmianą? Na razie ciężko to ocenić.

 

Źródło: Twitter, XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.