BlackBerry z Play Store w nadchodzącej aktualizacji BB OS 10.2.1?

Newsy

blackberry 10.2.1 play store

BlackBerry. Marka należąca do RIM niegdyś słynąca z jednych z najlepszych urządzeń przeznaczonych dla osób biznesu z systemem konkurującym z iOS i Windows Mobile jak równy z równym, jak nie lepszym. A dzisiaj? Zmagania z brakami finansowymi i poszukiwaniem kupca, który mógłby pomóc powrócić na odpowiedni szlak.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W tym roku została zaprezentowana najnowsza wersja systemu BB OS, która znacząco odświeżyła pogląd na całe oprogramowanie, ale niestety nie sprawiło to, że BlackBerry razem z modelami Z10 i Q10 ponownie znalazło się na szczycie rankingu sprzedaży. Jednak nadchodząca aktualizacja może ponownie znacząco odmienić BB OS. Wszystko to za sprawą zdjęć, które obiegły świat. Znalazł się na nich model Z10 z wersją oprogramowania 10.2.1 oraz z dodatkową aplikacją w postaci sklepu Play.

blackberry 10.2.1 play store 2 blackberry 10.2.1 play store 3 blackberry 10.2.1 play store 4

Jeżeli wierzyć źródłom to najprawdopodobniej za niedługi czas użytkownicy BlackBerry będą mogli instalować gry i programy dostępne dotychczas tylko na słuchawkach z Androidem. Taki obrót zdarzeń z pewnością pozwoliłby odrodzić się kanadyjskiej firmie RIM, gdyż obecny sklep z aplikacjami na tę platformę jest bardzo ubogi. Ten właśnie aspekt zniechęca wielu konsumentów na zakup jednego z modeli BlackBerry.

Play Store na BB OS 10 mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę. Niestety, ale żadna z firm związana z całym projektem nic oficjalnego nie zapowiedziała toteż należy traktować całą informację jako niepewną.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x