LG G Flex 003

G Flex to pierwszy smartfon na świecie zakrzywiony w intuicyjny sposób – tak LG zaprezentowało swoją wygiętą słuchawkę, której dostępność ogranicza się obecnie do koreańskiego rynku. Podobna sytuacja tyczy się głównego konkurenta, czyli Samsunga Galaxy Round.

To ma się jednak zmienić i LG niedługo powinno oficjalnie zaprezentować G Flexa całemu światu – tak podała osoba bliska koreańskiej marce. Tym samym Samsung pozostał by w tyle i w rubryce zalet nad Galaxy Round znalazłaby się kolejna pozycja na korzyść LG. Zakrzywiony 6-calowy smartfon już na samym starcie, czyli po pierwszych plotkach kiedy ujawniono dwie różne koncepcje na tego typu telefon, został ogłoszony przez wielu zwycięzcą nad swoim konkurentem. Zastanawiający jest jednak fakt, że teoretycznie LG ma znacznie mniejsze możliwości produkcyjne tego typu smartfonów od Samsunga (350 000 miesięcznie w stosunku do 1 000 000), a mimo wszystko to właśnie firma na niby straconej pozycji wyraża chęć powiększenia rynków sprzedaży swojej najnowszej słuchawki.

Niestety, ale nie znamy jeszcze ceny G Flexa toteż nie możemy mieć żadnych przypuszczeń, co do wartości, którą przyjdzie nam wydać chcąc zakupić produkt Koreańczyków. Z pewnością tanio nie będzie i spotkanie tego smartfonu na ulicy będzie rzadkością.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.