Globalna premiera LG G Flex w trakcie planowania

Newsy

LG G Flex 003

G Flex to pierwszy smartfon na świecie zakrzywiony w intuicyjny sposób – tak LG zaprezentowało swoją wygiętą słuchawkę, której dostępność ogranicza się obecnie do koreańskiego rynku. Podobna sytuacja tyczy się głównego konkurenta, czyli Samsunga Galaxy Round.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

To ma się jednak zmienić i LG niedługo powinno oficjalnie zaprezentować G Flexa całemu światu – tak podała osoba bliska koreańskiej marce. Tym samym Samsung pozostał by w tyle i w rubryce zalet nad Galaxy Round znalazłaby się kolejna pozycja na korzyść LG. Zakrzywiony 6-calowy smartfon już na samym starcie, czyli po pierwszych plotkach kiedy ujawniono dwie różne koncepcje na tego typu telefon, został ogłoszony przez wielu zwycięzcą nad swoim konkurentem. Zastanawiający jest jednak fakt, że teoretycznie LG ma znacznie mniejsze możliwości produkcyjne tego typu smartfonów od Samsunga (350 000 miesięcznie w stosunku do 1 000 000), a mimo wszystko to właśnie firma na niby straconej pozycji wyraża chęć powiększenia rynków sprzedaży swojej najnowszej słuchawki.

Niestety, ale nie znamy jeszcze ceny G Flexa toteż nie możemy mieć żadnych przypuszczeń, co do wartości, którą przyjdzie nam wydać chcąc zakupić produkt Koreańczyków. Z pewnością tanio nie będzie i spotkanie tego smartfonu na ulicy będzie rzadkością.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x