Samsung prezentuje W2014 – telefon z klapką i najmocniejszymi podzespołami

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
samsung w2014 1

Pamiętacie jeszcze telefony z klapką? Swego czasu większość osób pragnęła posiadaćtego typu słuchawkę, ale z czasem pojawiły się dotykowe ekrany i tym samym wyparły popularne „klapki” stawiając w ich miejscu zaawansowane smartfony. Samsung jednak spróbował wskrzesić zapomniany już typ komórki.

Z racji akcji charytatywnej „Heart of the World”, Koreańczycy przedstawili najbardziej wydajny smartfon z klapką. Zdecydowanie to się Samsungowi udało. Najlepsze dostępne dzisiaj podzespoły trafiły do obudowy modnej ładnych kilka lat temu. Wewnątrz modelu W2014 znajdziemy:

  • układ Snapdragon 800 (4x 2,3GHz);
  • 2GB RAM;
  • aparaty: główny: 13MPX, przód: 2MPx;
  • 32GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • bateria o pojemności 1900mAh.
samsung w2014 3

Całość działa pod kontrolą Androida 4.3, który jest prezentowanych na dwóch 3,7-calowych wyświetlaczach z rozdzielczością 800×480. Obudowa to żywcem skopiowany model Galaxy Golden, który jeszcze oczekuje swojej premiery rynkowej.

samsung w2014 2

Podobnie nie poznaliśmy jeszcze dokładniejszych informacji dotyczących premiery i cen Samsunga W2014. Z pewnością tanią nie będzie. Jednak, czy ta słuchawka ma szansę zdobyć jakąkolwiek rzeszę konsumentów? W Chinach zapewne tak i najprawdopodobniej ten model należy traktować jako ciekawostkę, gdyż poza Państwem Środka W2014 może się w sklepach nie pojawić.

źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy