htc-desire-family-portrait-video-_1

Dopiero co pisaliśmy o pogłoskach na temat aktualizacji całej rodziny HTC Desire do Android Gingerbread, a już dziś możemy potwierdzić te informacje. HTC oficjalnie przyznało w rozmowie z dziennikarzem SlashGear: „Jesteśmy podekscytowani faktem, że możemy zapowiedzieć aktualizację do Android Gingerbread dla Desire HD, Desire Z, Desire i Incredible S. Pojawi się w ona 2-gim kwartale tego roku.” 

To szczególnie dobra wiadomość dla posiadaczy HTC Desire, którzy nie byli pewni aktualizacji, jako że ich telefon był już raz aktualizowany a HTC pokazało tydzień temu na MWC jego następcę – HTC Desire S. Na szczęście tajwański producent nie zapomniał o jego poprzedniku i właściciele tego modelu będą mogli cieszyć się nową wersją systemu i zapewne nowymi funkcjami z HTC Sense.

Jesli HTC Desire zyska zarówno Androida Gingerbread, jak i najnowszą nakładkę HTC Sesne UI 2.1 – będzie można uznać go za jeden z najbardziej aktualizowanych smarfonów z Androidem.

Teraz pozostaje nam czekać na kolejne i bardziej szczegółowe informacje lub też zgadywać – czy będzie to od razu Android 2.4? Czy aktualizacja pojawi się w maju, czerwcu albo już w kwietniu? Wasze przypuszczenia chętnie czytamy w komentarzach.

źródło: slashgear.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.