ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s10 plus desgin wyglad

Samsung Galaxy S10 Plus w specjalnej wersji to nie tylko inna specyfikacja

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Teoretycznie wiemy już niemalże wszystko o nadchodzącej serii Galaxy S10 od Samsunga. Wpisów na temat tej rodziny pojawiło się u nas naprawdę wiele, ale mimo to wciąż każdy dzień potrafi nas zaskoczyć kolejnymi szczegółami. Teoretycznie szczegółami, bo tym razem okazuje się, że pojawi się specjalna wersja Galaxy S10 Plus, która nie tylko zaoferuje lepszą specyfikację. Koreańczycy zdecydują się też porzucić szkło na plecach na rzecz ceramiki.

Samsung Galaxy S10 Plus pojawi się w specjalnej wersji z lepszą specyfikacją i wykonaniem

Zapewne nasi stali Czytelnicy nie będą zaskoczeni, że to właśnie Ice Universe dostarczył nam kolejne informacje na temat nadchodzących flagowców od Samsunga. Jak możecie przeczytać wyżej, najwyższa, topowa odmiana Galaxy S10 Plus zaoferuje 12 GB pamięci operacyjnej z 1 TB przestrzeni na pliki użytkownika. Ten ostatni punkt był nam już znany przy okazji omawiania cen poszczególnych modeli Galaxy S10. Jednak nie spodziewaliśmy się 12 GB RAM, które też zawitają do Beyond X, czyli modelu z 5G i dodatkowymi aparatami. Niemniej to właśnie nie specyfikacja ma być kluczowym wyróżnikiem. Na plecach urządzenia nie znajdziemy szkła, a ceramikę, która ma być odporna na zarysowania i upadki.

Zobacz też: Jak będzie wyglądał OnePlus 7?

Oczywiście warto podchodzić z pewną dozą rozsądku, co do tej odporności, bo już niejeden ceramiczny smartfon pokazał, że ten materiał jest po prostu kruchy. Być może Samsungowi udało się coś poprawić, ale szczegóły wyjdą dopiero „w praniu”, którego już nie możemy się doczekać.

Źródło: Twitter, SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy