Galaxy Note 3 oficjalnym telefonem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014

Newsy

galaxy team igrzyska olimpijskie samsung

Samsung wiążąc się z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKO) rozpoczął inicjatywę mającą na celu „pozbycia się papieru” z tego sportowego wydarzenia. Pierwsze efekty ujrzymy już podczas najbliższej Olimpiady w Soczi w przyszłym roku. Oczywiście Koreańczycy tym samym sposobem tworzą sobie ogromną reklamę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Cały projekt, który kryje się pod nazwą „Samsung Smart Olympic Games” umożliwi stworzenie cyfrowego środowiska, które będzie obsługiwane za pomocą specjalnej aplikacji „Wireless Olympic Works”. Ta będzie preinstalowana na wszystkich Note’ach 3, które zostaną wręczone wszystkim sportowcom biorącym udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w przyszłym roku. Tym samym, najnowszy phablet Samsunga stał oficjalnym telefonem tychże zawodów.

Koreańczycy są mocno zaangażowani w Zimowe Igrzyska Olimpijskie i tym samym stworzyli nawet własną drużynę „Galaxy”, na którą składa się ponad 80 zawodników z 20 państw.

Wszystkie te akcje mają jeden cel – jeszcze bardziej wypromować Samsunga na całym świecie. Również Koreańczykom zależy, aby Igrzyska Olimpijskie szły z duchem czasu – dookoła nas jest już tyle nowoczesnej technologii, że grzechem byłoby ujrzeć kartkę papieru na tego typu wydarzeniu w dzisiejszych czasach.

Soczi stanie się na niecały miesiąc jednym z najważniejszych miejsc na Ziemi już 7 lutego przyszłego roku. Wtedy też będziemy mogli ujrzeć zaangażowanie Samsunga w cyfryzacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x