HTC pracuje nad smartwatchem, który będzie czymś więcej niż zwykłym gadżetem

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
htc-m7-smartfon-przecieki

Zegarki to kolejne urządzenia, których dopadła choroba zaawansowanych mobilnych systemów operacyjnych. Mimo, że smartwatche mają ogromny potencjał to wyniki sprzedaży takich urządzeń nie są zadowalające dla producentów. Mimo wszystko, wielu próbuje przełamać tę złą passę i tworzy swoją propozycję inteligentnego zegarka.

Obecnie możemy teoretycznie wyczekiwać na smartwatche od Google czy też MIUI. Okazuje się jednak, że również i HTC pragnie przedstawić swój pomysł na takie urządzenie dodając przy tym, że dla nich obecne inteligentne zegarki to tylko i wyłącznie zwykłe gadżety. Pewne źródła donoszą, że Tajwańczycy już próbowali stworzyć smartwatcha przy współpracy z Microsoftem, ale niestety najprawdopodobniej nie ujrzymy tego zegarka. Jednak nadal HTC ma w planach wydanie na rynek takie urządzenie, a tym samym przełamać niezbyt dobrą opinię na temat smartwatchy i tym samym – być może – podbudować swoją nieciekawą sytuację finansową.

Zegarek oparty na mobilnym systemie korporacji z Mountain View sygnowany logiem HTC powinien pojawić się na rynku w połowie przyszłego roku toteż nie powinniśmy spodziewać się w najbliższym czasie bardziej szczegółowych danych lub plotek na ten temat.

źródło: Engadget

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy